Osobná trénerka - fitness a EMS tréningy, korekčné cvičenia

XPRO, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava I
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.plus zaujímavá motivačná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie osobných tréningov/cvičení (aj s využitím metódy EMS, zaškolíme)
- vedenie osobných/individuálnych tréningov
- aktívna spolupráca s cvičiacím klientom
- aktívna práca s technologickým zariadením používaným pri tréningu
- organizácia harmonogramu tréningov
- vedenie určených záznamov z tréningov (elektronicky i písomne)
- aktívna komunikácia s klientmi
- dodržiavanie prevádzkového poriadku (zvýšené nároky vzhľadom na používanú technológiu)
- dodržiavanie firemných smerníc
- udržiavanie prevádzkových priestorov v čistote a poriadku, striktné dodržiavanie hygieny
- práca s PC (na užívateľskej úrovni)
- práca s el. pokladňou (príp. zaškolíme).
Úspešná uchádzačka má okrem POŽADOVANÉHO VZDELANIA praktické skúsenosti z oblasti vedenia tréningov, má pozitívny vzťah k športu, k zlepšovaniu fyzickej kondície, zdravému životnému štýlu, dokáže na úrovni komunikovať, ovláda PC na užívateľskej úrovni.
Vlastníctvo zdravotného preukazu, absolvovanie masérskeho kurzu, športových, tréningových kurzov je výhodou.

Vzdelanie, príp. aj prax v oblasti zdravotníctva, športu je PODMIENKOU!!! Pozícia vhodná predovšetkým pre poslucháčky/absolventky FTVŠ UK, SZU, LF UK.
Vzdelanie v oblasti fyzioterapie veľkou výhodou.

Certifikát trénera - tréningy metódou EMS.
Využívanie tréningového zariadenia pre budovanie vlastnej kondície.

Pokiaľ Vás ponuka zaujala a SPĹŇATE uvedené kritériá, zašlite prosím krátky motivačný list a životopis prípadne i spolu s aktuálnou fotografiou e-mailom na adresu: [email protected]. Viac info o fitštúdiu: www.vitalbody.sk

Kontaktovať budeme len vybrané uchádzačky, ktoré budú spĺňať požadované kritériá. Tieto uchádzačky budú pozvané na osobný pohovor v mieste prevádzky v Bratislave.

Zaslaním životopisu vyjadrujete súhlas so spracovaním údajov pre potreby obsadenia inzerovanej pracovnej pozície v spoločnosti XPRO, spol. s r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení. Súhlas je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomnou formou odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

FTVŠ UK, Lekárska fakulta UK, Slovenská zdravotnícka univerzita

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, precíznosť, pracovitosť.
Samostatnosť, lojalita, zmysel pre tímovú prácu.
Organizačné schopnosti.
Schopnosť plniť zadania a požiadavky načas a presne.
Solídne vystupovanie, výborné komunikačné schopnosti.
Pozitívne myslenie, vyznávanie zdravého životného štýlu.
Technická zručnosť a ovládanie PC.

Spoločnosť XPRO, spol. s r.o. prevádzkuje v Bratislave, Starom Meste fitness štúdio ponúkajúce efektívne tréningy pri využití trendovej technológie zameranej na zlepšovanie kondície, formovanie postavy, chudnutie, budovanie svalovej hmoty, nárastu sily, spevnenie tela, na elimináciu resp. odstránenie vybraných zdravotných problémov, odstránenie atrofie svalstva, a pod. Súčasťou ponuky sú individuálne PILATES cvičenia pre ženy, masáže, odborné poradenstvo v oblasti fyzioterapie a výživové poradenstvo.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2429536  Dátum zverejnenia: 23.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.