Logo XPO Transport SLOVAKIA, s. r. o.

Koordinátor pre medzinárodnú kamiónovú prepravu

XPO Transport SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Seredská 247, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacMzda bude diskutovaná podľa profilu, znalostí a skúseností kandidáta na osobnom stretnutí a môže byť vyššia ako uvedená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia prepráv podľa transportného plánu oddelenia špedície,
- vyťažovanie XPO flotily,
- zabezpečovanie služieb medzinárodnej kamiónovej prepravy,
- efektívne využívanie vozového parku,
- denná komunikácia s dodávateľmi, zákazníkmi, nie s vodičmi,
- správne a včasné nahratie objednávok do systému,
- KPI reporting a zasielanie reportov podľa potrieb zamestnávateľa,
- a ďalšie možné činnosti podľa pokynov nadriadeného.

- stabilná nadnárodná spoločnosť,
- ďalšie finančné aj nefinančné benefity

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte o našu ponuku pracovného miesta záujem, pošlite svoj životopis emailom cez dole uvedený link.
Týmto Vás chceme tiež informovať, že ODPOVEDAŤ BUDEME LEN KANDIDÁTOM S VYHOVUJÚCIM pracovným profilom a skúsenosťami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, špedícia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

- ovládanie nemeckého, maďarského alebo ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou,
- komunikatívna a spoľahlivá osoba s organizačnými schopnosťami,
- Internet (e-mail, www),
- MS Office,
- Timocom, Raal, Transporeon, Trans výhodou,
- všeobecný prehľad v oblasti dopravy je výhodou.

Odvetvie nášho podnikania je v medzinárodnej doprave a špedícii.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ladislav Starna
E-mail: poslať životopis
ID: 4135870  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac