DevOps / Linux System Administrator

xPayNet s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.07.2019
2 100 - 4 200 EUR/mesiacna zaklade skusenosti a typu pracovneho pomeru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

You will be working closely with system architect on setting up and maintaining resilient application infrastructure.
Your tasks will include:
- automating continuous deployment processes
- application architecture implementation and design
- setting up monitoring channels and alerts
- over-viewing network of Linux based embedded devices
- management of automated backups processes
- incidents troubleshooting

- Work within international team
- Refreshments at the workplace
- Flexible working hours
- Office events & team buildings

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Expert
Administrácia UNIX/Linux - Expert
Administrácia LAN/WAN - Základy

Required Skills and Experience:
- Linux administration – expert knowledge. This includes: setting up servers of various Linux flavours (Debian, Ubuntu, CentOs), bash scripting, GIT management, permissions management, user’s management (LDAP), VPNs, SSL keys management, disk encryption…

- Bash – strong experience is essential. Other scripting languages are beneficial.

- Database administration – basic administration of MySQL, PostgreSQL, MongoDB or other noSQL DB is beneficial

- Networking and setting up web production platforms – having general overview about scalable & resilient setups, data mirroring, load balancing, DNS management, IP tables…

- Virtualisation – experience with AWS, Docker, KVM, Kubernetes, OpenShift, Terraform or OpenStack is highly beneficial

- Personality: to be an organized person who can keep excellent documentation about the infrastructure, maintain security policies and PROACTIVELY seek for potential issues and possible improvements.
- Communicative English is needed, Slovak is not required
- Independence and responsibility

Sme technologická firma, ktorá prináša inovácie do ťažobného priemyslu. Na Slovensku pripravujeme zaujímavé softwarové a aj hardwarové riešenia, ktoré sú používané po celom svete.0918

Náš tím má 12 spolupracovníkov kde názor každého člena má význam. Snažíme sa využívať najnovšie technológie a prichádzať s riešeniami, ktoré určujú krok v našej oblasti.

Dôležité je to čo sa nám podarí vytvoriť a nie koľko hodín odsedíme v práci. Základom je fair prístup a dobré pracovné vzťahy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3566482  Dátum zverejnenia: 31.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 100 - 4 200 EUR/mesiacna zaklade skusenosti a typu pracovneho pomeru