Programátor

Cooperative Software (Xolution group)

Miesto práce
Tomášikova, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného programátora, ktorému ponúkame príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch pre nášho zákazníka z Anglicka. Hľadáme developera, tímového parťáka do skvelého kolektívu, ktorý bude vedieť využiť svoje získané technologické skúsenosti, a priloží ruku k dielu. Ľudia v Xolution tvoria jeden nerozlučný tím, a preto nikdy nebudeš na svoju prácu sám. Radi brainstormujeme, rozprávame sa kam posunúť našu architektúru, takže určite budeš mať možnosť zapojiť sa do kľúčových technologických meetingov. Pracujeme agilnou metodikou projektového manažmentu, tzn. komunikácia je základ. U nás sa ľudia nedelia na front-end, back-end, database špecialistov. Robíš skrátka na tom, čo ťa baví. Ak máš dobrú orientáciu v .NET alebo ReactJS, analytické myslenie a schopnosť sa rýchlo učiť, tak už aj posielaj CV.

Zaujímavé technológie
Perfektný kolektív skvelých ľudí nie len na SVK, ale aj v UK.
Odborné školenia, certifikácie a možnosti profesného rozvoja
Kurzy anglického jazyka na pracovisku
Možnosti Home office/flexibilná pracovná doba
Teambuildingy
Sick days
Športové aktivity na pracovisku a mimo pracoviska

Prosím pozdieľajte s nami vaše CV. Ozveme sa Vám v najkratšom možnom čase!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
ASP.NET Web API - Pokročilý
ReactJS - Mierne pokročilý
Microsoft SQL Server - Základy

Počet rokov praxe

2

Ochota učiť a rozvíjať sa
Analytické myslenie
Schopnosť vziať zodpovednosť
Schopnosť riešiť veci proaktívne
Tímovosť a priateľskosť
Schopnosť analyzovať požiadavky klienta a navrhovať riešenia

V oblasti IT služieb podnikáme už viac ako 25 rokov. Špecializujeme sa prevažne na britský trh, kde našim klientom dodávame custom SW riešenia podľa najnovších trendov, ktoré podporujú ich biznis a prinášajú im významnú konkurenčnú výhodu na trhu. Vieme, že každý projekt je jedinečný, a preto ho maximálne prispôsobujeme ich potrebám. Zakladáme si na kvalite, spoľahlivosti a dlhodobej spolupráci s našimi klientmi a partnermi, a stále sa snažíme hľadať nové cesty a inovatívne riešenia.
ID: 4180702  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac