1 400 - 2 000 EUR

.NET Developer

Xolution s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 37, Košice
Termín nástupu
Ihneď alebo podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného programátora do skvelého tímu schopného učiť sa nové technológie. Pôjde o participáciu na zaujímavých projektoch pre anglického zakazníka, pre ktorého programujeme aplikácie v oblasti energetiky. Sme učiaca sa firma, IT je pre nás vášňou a svojich ľudí profesne rozvíjame. Našim developerom umožňujeme pracovať aj na výskumných úlohách.

Je potrebné sa orientovať v C# a poznať princípy OOP. Podmienkou sú predošlé skúsenosti s vývojom webových aplikácií na technológii ASP.MVC a tiež dobré analytické myslenie. Výhodou sú skúsenosti s tvorbou SPA aplikacií.

Pracuje sa v scrume, očakáva sa orientácia v agilných metodikách a tiež dobrá angličtina. Komunikujeme na dennej báze s kolegami z Anglicka.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1400 EUR Brutto, podľa predošlých skúseností

Zaujímavé technológie
Perfektný kolektív skvelých ľudí
Odborné školenia, certifikácie a možnosti profesného rozvoja
Sick days
Kurzy anglického jazyka
Možnosť pracovať priamo u anglického zákazníka (zahraničné stáže)
Možnosti Home office/flexibilná pracovná doba
Teambuildingy
Dodatočné dni voľna
Športové aktivity na pracovisku a mimo pracoviska
Rotačný systém - možnosť vystriedať si rôzne pracovné zaradenia

Prosím pozdieľajte s nami vaše CV. Ozveme sa Vám v najkratšom možnom čase!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

C# - základy
SQL - základy
UML - základy
JavaScript - základy
.NET - pokročilý
ASP.NET - základy
XML - základy

Ochota učiť a rozvíjať sa
Analytické myslenie
Orientácia v agilných metodikách
Schopnosť riešiť veci proaktívne
Schopnosť aktívne konverzovať v AJ
Tímovosť a priateľskosť

V oblasti IT služieb podnikáme už viac ako 25 rokov. Dlhodobo sa venujeme výskumu konverzačnej umelej inteligencie, a preto sme schopní vykonávať unikátnu expertízu v oblasti inteligentnej automatizácie procesov. Našim klientom dodávame custom SW riešenia, kde sa špecializujeme prevažne na britký trh. Druhá časť firmy sa špecializuje na zavádzanie inteligentnej automatizácie do firiem pomocou sofistikovaných chatbotov, inteligentných webových vyhľadávaní, expertných systémov a RPA.
Svojim klientom poskytujeme komplexné podnikové IT riešenia podľa najnovších trendov, ktoré podporujú ich biznis a prinášajú im významnú konkurenčnú výhodu na trhu.
Vieme, že každý projekt je jedinečný, a preto ho maximálne prispôsobujeme potrebám svojich klientov. Zakladáme si na kvalite, spoľahlivosti a dlhodobej spolupráci s našimi klientmi a partnermi, a stále sa snažíme hľadať nové cesty a inovatívne riešenia.

Tomášikova 37
04001 KOSICE - ZAPAD

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Cilli
E-mail: poslať životopis
ID: 3615651   Dátum zverejnenia: 16.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1400 EUR Brutto, podľa predošlých skúseností