Senior C#/.NET developer

Xolution s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 37, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1800 - 2000 EUR, podľa predošlých skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného programátora do skvelého tímu schopného učiť sa nové technológie. Pôjde o participáciu na zaujímavých projektoch pre anglického zakazníka, pre ktorého programujeme sofistifikované kalkulátory a aplikácie v oblasti energetiky. Sme učiaca sa firma, IT je pre nás vášňou a svojich ľudí profesne rozvíjame. Našim developerom umožňujeme pracovať aj na výskumných úlohách.

Je potrebné sa orientovať v C# a poznať princípy OOP. Podmienkou sú predošlé skúsenosti s vývojom webových aplikácií na technológii ASP.MVC a tiež dobré analytické myslenie. Výhodou sú skúsenosti s tvorbou SPA aplikacií.

Pracuje sa v scrume, očakáva sa orientácia v agilných metodikách a tiež dobrá angličtina. Komunikujeme na dennej báze s kolegami z Anglicka.

Zaujímavé technológie
Perfektný kolektív skvelých ľudí
Odborné školenia, certifikácie a možnosti profesného rozvoja
Kurzy anglického jazyka
Možnosť pracovať priamo u anglického zákazníka (zahraničné stáže)
Možnosti Home office/flexibilná pracovná doba
Stravenky
Teambuildingy
Dodatočné dni voľna
Športové aktivity na pracovisku a mimo pracoviska
Rotačný systém - možnosť vystriedať si rôzne pracovné zaradenia

Prosím pozdieľajte s nami vaše CV. Ozveme sa Vám v najkratšom možnom čase.
Prosíme o poskytnutie informácií o vás s ohľadom na hlavné požiadavky týkajúcej sa tejto pozície. S uchádzačmi, ktorí postúpia do druhého kola sa skontaktujeme následne telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - pokročilý
SQL - pokročilý
UML - pokročilý
JavaScript - pokročilý
.NET - pokročilý
ASP.NET - základy
XML - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Ochota učiť a rozvíjať sa
Analytické myslenie
Orientácia v agilných metodikách
Schopnosť riešiť veci proaktívne
Schopnosť aktívne konverzovať v AJ
Tímovosť a priateľskosť

We help our partners grow by doing excellent IT. We are leaders in conversational AI applications. We have been here for over 25 years. `We are here to deliver solutions that will help organisations grow. Our aim is to enable new possibilities and bring value to our clients day to day lives. We look over the horizon, and search for new ways.`​

Tomášikova 37
04001 KOSICE - ZAPAD

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Cilli
E-mail: poslať životopis
ID: 3594987   Dátum zverejnenia: 6.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800 - 2000 EUR, podľa predošlých skúseností