Asistentka obchodu se znalostí německého jazyka

XO foods

Místo práce
Vlčkova, Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/měsíc1100 - 1300 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Podpora týmu obchodních zástupců na Slovensku a v Rakousku
- Komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků
- Příjem a zpracování objednávek
- Řešení faktur po splatnosti se zakazníky
- Zpracování hotovostních faktur, práce s hotovostí
- Pracovní doba od 13:30 do 22:00 hod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Přátelský a vstřícný kolektiv
- Zaškolení
- Firemní akce a benefity
- Možnost okamžitého nástupu, příp. nástupu dohodou
- Možnost pracovat částečně z domova
- Možnost dalšího profesního růstu
- Práci v mezinárodním týmu
- Pravidelné každoroční navyšování mzdy

Informace o náboru

Neváhejte poslat svůj životopis, těšíme se na vaše odpovědi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Znalost německého jazyka
- Znalost Microsoft Office
- Administrativní dovednosti
- Organizační schopnosti
- Schopnost věnovat pozornost detailům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

XO FOODS Společnost XO foods je předním dodavatelem vybraných gastronomických surovin určených především pro tzv. „fine dining“. Hlavní část sortimentu tvoří hovězí maso, které firma dováží ze všech koutů světa – Jižní Ameriky, USA, Austrálie, Nového Zélandu i Evropy. Kromě něj nabízí také maso drůbeží, jehněčí, dáledelikatesy z Francie, Itálie, Švýcarska, Ruska, a v neposlední řadě variaci mořských plodů. Produkty XO foods vyhledávají nejlepší hotely, restaurace, cateringové firmy i soukromé osoby v celé střední Evropě. Jejich přízeň si firma získala díky své nekompromisní kvalitě, jedinečnému servisu a dobré ceně.
XO foods love to say YES.
Pro více informací prosím navštivte www.xofoods.com nebo www.xofoods.at.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3639912  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/měsíc1100 - 1300 EUR