Vodič

XO foods s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
950 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

XO FOODS – MEZINÁRODNÍ PRESTIŽNÍ OBCHODNÍ SPOLEČNOST NABÍZÍ HOTELŮM A RESTAURACÍM TY NEJLEPŠÍ GASTRONOMICKÉ SUROVINY Z CELÉHO SVĚTA.

V SOUČASNÉ DOBĚ HLEDÁME DO NAŠEHO TÝMU NOVÉHO ŘIDIČE PRO ROZVOZ POTRAVIN NAŠIM KLIENTŮM.

Náplň práce:

  • Každodenná preprava a rozvoz tovaru klientom špeiálne upraveným vozom zn. Mercedes Benz - Sprinter
  • Rozvoz po Bratislave, príp. občasné cesty do Prahy či Viedne
  • Každodenné upratovanie auta
  • Reportovanie nadriadenému manažérovi (Area Sales Manager)

Požadujeme:

  • Veľmi dobrý zdravotný stav
  • Fyzickú silu
  • Trestnú bezúhonnosť

Nabízíme:

  • Stravenky, mobilný telefón
  • Každoročné pravidelné navyšování platu
  • Firemné benefity
  • Slevy na firemné produkty
  • Priatelský kolektiv
  • Možnosť okamžitého nástupa

Informace o náboru

ID: 3517789  Dátum zverejnenia: 16.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/měsíc