Autoelektrikár

Xmarton Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s inštaláciou zabezpečovacích systémov, autoalarmov, fleetových systémov alebo napríklad audiotechniky? Hľadáme nových kolegov, samostatných autoelektrikárov, ktorí sa dokážu nadchnúť pre to, čo robia. Chcete byť súčasťou dynamického, vždy dobre naladeného a pohodového tímu a podieľať sa na expanzii unikátnej technológie, ktorá je realitou budúcnosti? V tom prípade možno hľadáme práve Vás, aby ste premenili bežné auto na smartauto diaľkovo ovládané telefónom.

IDEÁLNY KANDIDÁT DO NÁŠHO TÍMU:
• Zaujíma sa o nové technológie a miluje autá
• Má skúsenosti v obore (nevyhnutná podmienka)
• Je zručný, spoľahlivý a samostatný
• Má pozitívny prístup a dobrú náladu
• Má dobré komunikačné schopnosti, časom bude školiť naše nové servisné strediská
• Je flexibilný, práca vyžaduje cestovanie
• Je aktívny vodič - vodičský preukaz skup. B.

ČO PONÚKAME?
• Perspektívnu prácu
• Flexibilný pracovný čas
• Notebook
• Mobil
• Zmluvu na HPP alebo živnosť
• Mzda 1500-1800 €/brutto (podľa skúseností)
• Nástup ihneď
• Miesto výkonu práce Bratislava a celá SR

Zaujala vás táto ponuka? Pošlite svoj životopis na [email protected]. Všetky životopisy starostlivo preštudujeme a vybraných uchádzačov kontaktujeme a pozveme na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Xmarton Slovakia je zameraná na vývoj hardvérového a softvérového riešenia vzdialeného ovládania vozidla. Technológia Xmarton umožňuje jednoduché prepojenie automobilu s mobilným telefónom, jednoduché zdieľanie auta bez fyzického odovzdania kľúčov a ponúka široké spektrum funkcií, ktoré uľahčia jeho každodennú prevádzku.
ID: 3879332  Dátum zverejnenia: 26.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac