Logo Xinquan Slovakia Automotive Trim s. r. o.

Supervízor vo výrobe

Xinquan Slovakia Automotive Trim s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacOd 1800 Eur Btt/výška platu závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme samostatného a vysoko motivovaného kandidáta na pozíciu Supervízor vo výrobe.

Hlavné zodpovednosti:

  • Dodržiavanie pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
  • Vedenie tímu výroby
  • Plánovanie a organizácia práce vo výrobe na zabezpečenie naplnenia plánu výroby
  • Hodnotenie zamestnancov
  • Zabezpečenie, aby výroba fungovala v nastavenom štandarde a okamžité riešenie problémov výroby
  • Efektívna komunikácia so všetkými oddeleniami v spoločnosti
  • Využívaním techník štíhlej výroby neustále prekonávať ciele spoločnosti v oblasti produktivity, efektívnosti a kvality
  • Zodpovednosť za dodržiavanie OOPP požiadaviek a ich zabezpečenie
  • V spolupráci s oddelením HR riešenie problémov zamestnancov
  • Zabezpečenie administratívnej práce spojenej s pracovnou náplňou
  • Zabezpečiť súlad s požiadavkami IATF a ISO
  • Hodnotenie rizík a príležitostí pre každé oddelenie a reporting prislúchajúcemu manažmentu
  • Koordinuje podávanie a implementáciu zlepšovacích návrhov
  • Zabezpečuje vykonávanie auditov
  • Dohliada na postupy celkovej prediktívnej údržby na ďalšie zlepšenie
  • dostupnosť linky TPM

  • Ponúkame možnosť byť pri budovaní novej spoločnosti od jej základov v rámci Európy /greenfield project/
  • Priateľská a otvorená firemná kultúra

Ďakujeme kandidátom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Vzdelanie technického smeru výhodou
  • Prax v oblasti automotive min. 3 roky výhodou
  • Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni výhodou
  • Samostatnosť
  • Líderske zručnosti
  • Schopnosť zvládať stres
  • Schopnosť riešiť problémy
  • Ochota pracovať na zmeny

Xinquan Slovakia Automotive Trim s.r.o. is part of Xinquan Group. Xinquan group specializes in the design, manufacture and sales of automotive interior and exterior trim system components and moulds. Our headquarter is located in Changzhou, China. Xinquan group consist of 25 production plants, 3 technical centers and over 10 000 employees worldwide. Our first production plant in Europe will be established in east part of Slovakia.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Benčová Tarbajovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4810647  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac