Pracovnik logistiky - skladnik/skladnicka

XIMEA s.r.o.

Miesto práce
Zohor
Termín nástupu
asap
950 EUR/mesiacponúkaný plat závisí od skúseností kandidáta a je posudzovaný osobitne/ 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za fyzický príjem a výdaj tovaru, kompletizáciu zásielok
- zodpovedá za fyzickú kontrolu tovaru, evidenciu, uskutočňuje inventarizáciu
- sleduje množstvo a kvalitu prijatých, skladovaných a expedovaných položiek
- zodpovedá za uloženie tovaru na určené miesto
- sledovanie stavu zásob a skladová evidencia v internom ERP systeme (asseco - Helios)

Stabilná medzinárodná spoločnosť
Mladý tím, príjemné pracovné prostredie.
Práca s najnovšími technológiami
Možnosť profesionálneho rastu a seba rozvoja
5 dní voľna bez dokladov na regeneráciu / rok (sick days)
Teambuildingové aktivity, čerstvé ovocie v práci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

skladove hospodarstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• užívateľská znalosť MS Office
• skúsenosti s obdobnou pozíciou výhodou
• pracovná pozícia vhodná pre mužov aj ženy

​znalost v ERP systeme Helios Orange iNUVIO vyhodou ​

XIMEA je medzinárodne úspešná a technologicky uznávaná firma s výskumno-návrhovým teamom a výrobnou prevádzkou na Slovensku:
Navrhuje, vyvíja a vyrába širokú škálu vysoko technologických priemyselných, vedeckých a špeciálnych kamier, ktoré sa uplatňujú v najrôznejších špičkových aplikáciách. Sú výnimočné svojou rýchlosťou, kompaktnosťou a kvalitou spracovania.
XIMEA je seriózna, stabilná a zdravo rastúca spoločnosť s pravidelným umiestnením v rámci ocenenia Forbes Diamanty Slovenska:

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4816481  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac