Účtovník/účtovníčka

XIMEA s.r.o.

Miesto práce
Lesná 52, Marianka
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacnástupný plat v závislosti od skúsenosti s možným rastom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme malá, stabilná a spoľahlivá spoločnosť, ktorá do svojho tímu hľadá nového kolegu/kolegyňu na zástup počas materskej/rodičovskej dovolenky na pozíciu účtovník/účtovníčka s pracovnou náplňou:
• Práca v ERP systéme IFS,
• Účtovanie a evidencia dodávateľských faktúr, prevažne zahraničných,
• Účtovanie pokladničných dokladov,
• Účtovanie JCD,
• Účtovanie interných dokladov,
• Práca s hlavnou knihou,
• Pomoc so zostavením účtovnej závierky, inventarizácie účtov,
• Komunikácia s obchodnými partnermi, mailová komunikácia aj v angličtine,
• Pomocné účtovné a administratívne práce,
• Postupné rozšírenie účtovania o ďalšie agendy

• Stabilná medzinárodná spoločnosť,
• Príjemné pracovné prostredie,
• Možnosť profesionálneho rastu a sebarozvoja,
• 5 dní voľna bez dokladov na regeneráciu/1 rok (sick days),
• Teambuildingové aktivity,
• Čerstvé ovocie, káva, čaj v práci

Pozri si naše priestory videom natočeným z drónu:

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Daňová legislatíva - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovníctvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického zamerania,
• Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť a flexibilita,
• Ochota vzdelávať sa,
• Práca s MS Office 365 (MS Word, MS Excel) na vyššej úrovni,
• ERP systém IFS - znalosť výhodou

XIMEA je medzinárodne úspešná a technologicky uznávaná firma s výskumno-návrhovým teamom a výrobnou prevádzkou na Slovensku:
Navrhuje, vyvíja a vyrába širokú škálu vysoko technologických priemyselných, vedeckých a špeciálnych kamier, ktoré sa uplatňujú v najrôznejších špičkových aplikáciách. Sú výnimočné svojou rýchlosťou, kompaktnosťou a kvalitou spracovania.
XIMEA je seriózna, stabilná a zdravo rastúca spoločnosť s pravidelným umiestnením v rámci ocenenia Forbes Diamanty Slovenska:

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4242918  Dátum zverejnenia: 14.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac