Informace o pracovním místě

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
XEROX Limited

Hľadáte prácu v korporácií, ktorá ponúka individuálny prístup k zamestnancom a kde nebudete len ďalším číslom? Láká vás stabilné medzinárodné prostredie so silným produktom? Chceli by ste skúsiť, aké je to pracovať pre medzinárodného hráča na trhu s tlačiarňami?

Máme pre Vás ponuku práce v spoločnosti XEROX! Stáli sme za zrodom internetu, myši a prvých tlačiarní a na vrcholu tlačiarenských technológií sme i naďalej. Pripojte sa k nám a pomôžte nám byť tvorcom ďalších zmien, ktoré nás na vrcholu udržia!

Office Coordinator

Náplň práce

  • Podpora chodu kanceláře na pozici recepční
  • Vyřizování příchozích telefonátů, mailů a pošty
  • Péče o hosty, příprava občerstvení, objednávání kancelářských potřeb
  • Příprava reportů
  • Spolupráce s finančním a HR oddělením
  • Spolupráce na přípravě zaměstnaneckých akcí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou)
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Komunikační dovednosti na skvělé úrovni
  • Samostatnost, proaktivita, příjemné vystupování
  • MS Office na uživatelské úrovni

Nabízíme

  • Odpovídající plat 900 EUR a další finanční bonusy
  • Zaměstnanecké výhody (auto i k soukromému užívání, stravenky, podpora při krátkodobé nemoci, 23 dní dovolené, 2 sick days, Multisport karta, Relax příspěvek a další)
  • Smlouva na dobu neurčitou

Kontakt

ID: 3444191   Dátum zverejnenia: 9.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.