Office Coordinator

XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

- Podpora chodu kanceláře na pozici recepční
- Vyřizování příchozích telefonátů, mailů a pošty
- Péče o hosty, příprava občerstvení, objednávání kancelářských potřeb
- Příprava reportů
- Spolupráce s finančním a HR oddělením
- Spolupráce na přípravě zaměstnaneckých akcí

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou)
- Zkušenost na obdobné pozici výhodou
- Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
- Komunikační dovednosti na skvělé úrovni
- Samostatnost, proaktivita, příjemné vystupování
- MS Office na uživatelské úrovni

Nabízíme

- Odpovídající plat a bonusy
- Zaměstnanecké výhody (auto i k soukromému užívání, stravenky, podpora při krátkodobé nemoci, 23 dní dovolené, 2 sick days, Multisport karta, Relax příspěvek a další)
- Smlouva na dobu neurčitou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3251771  Dátum zverejnenia: 23.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.