Strategic Account Manager

XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

- Prodej Xerox produktů a služeb strategickým zákazníkům v definovaném průmyslovém odvětví
- Realizace obchodních záměrů a strategie
- Budování partnerských vztahů s lobbyisty a jinými doporučovateli
- Vyhledávání nových obchodních aktivit
- Efektivní využívání marketingových prostředků, sledování vývoje trhu a konkurence

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání (technické nebo ekonomické zaměření výhodou)
- 3-5 let zkušeností v obchodě, min. 2 roky na pozici v key account managementu
- Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
- Komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti, prozákaznická orientace
- Cílevědomost a obchodnický "drive"

Nabízíme

- Odpovídající plat a bonusy
- Zaměstnanecké výhody (auto i k soukromému užívání, stravenky, podpora při krátkodobé nemoci, 23 dní dovolené, 2 sick days, Multisport karta, Relax příspěvek a další)
- Smlouva na dobu neurčitou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 3240939  Dátum zverejnenia: 13.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.