Informace o pracovním místě

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o

Hledáte práci v korporaci, která nabízí individuální přístup k azměstnancům a kde nebudete jen dalším číslem? Láká vás stabilní mezinárodní prostředí se silným produktem? Chtěli bys zkusit, jaké to je pracovat pro mezinárodního hráče na trhu s tiskárnami?

Máme pro vás nabídku práce ve společnosti XEROX! Stáli jsme za zrodem internetu, myši a prvních tiskáren a na vrcholu tiskových technologií jsme i dále. Připojte se k nám a pomožte nám být tvůrcem dalších změn, které nás na vrcholu udrží!

Strategic Account Manager

Náplň práce

  • Prodej Xerox produktů a služeb strategickým zákazníkům v definovaném průmyslovém odvětví
  • Realizace obchodních záměrů a strategie
  • Budování partnerských vztahů s lobbyisty a jinými doporučovateli
  • Vyhledávání nových obchodních aktivit
  • Efektivní využívání marketingových prostředků, sledování vývoje trhu a konkurence

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické nebo ekonomické zaměření výhodou)
  • 3-5 let zkušeností v obchodě, min. 2 roky na pozici v key account managementu
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti, prozákaznická orientace
  • Cílevědomost a obchodnický "drive"

Nabízíme

  • Odpovídající plat a bonusy
  • Zaměstnanecké výhody (auto i k soukromému užívání, stravenky, podpora při krátkodobé nemoci, 23 dní dovolené, 2 sick days, Multisport karta, Relax příspěvek a další)
  • Smlouva na dobu neurčitou

Kontakt
Kontaktní osoba: Marie Proroková
E-mail: poslat životopis

ID: 3240939   Dátum zverejnenia: 13.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.