Vedúci logistiky

Xepap spol. s r.o.

Miesto práce
Janka Jesenského 4703, Zvolen
Termín nástupu
01.03.2021
1 087 - 1 300 EUR/mesiac2-zložková mzda (základná zložka mzdy 1087€ + mesačné prémie 213€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie skladového hospodárstva
- zodpovednosť za výšku skladových zásob
- optimálne nastavenie zásob tovaru v závislosti od obratu tovaru
- sledovanie záručných lehôt tovaru , návrh na výpredaje tovaru z dôvodu končenia záručnej lehoty
- zodpovednosť za komplexnosť, kvalitu a včasnosť splnenia dodávok smerom k zákazníkovi
- riadenie dopravy z pohľadu najlepšieho ekonomického využitia – optimalizácia dopravy
- vybavovanie reklamácií tovaru
- zabezpečuje a zodpovedá za poriadok a plynulý chod v skladoch
- inventarizácia tovaru – zabezpečenie inventúr v spoločnosti, zodpovednosť za ich včasné a riadne vykonanie v súlade s platnou legislatívou
- zodpovednosť za pravdivé a riadne nahrávanie príjmu a výdaju tovaru do informačného systému
- zúčastňuje sa výberu personálneho obsadenia logistiky
- návrh na prémiové ohodnotenie svojich podriadených
- zodpovednosť za podávanie hlásenia o obaloch, životné prostredie, hlásenia o objeme výrobe, dovozu, vývozu a reexportu (recyklačný fond)
- komplexné riadenie oddelenia logistiky
- koordinácia dopravy a využívania dopravných prostriedkov, tvorba harmonogramu nasadzovania a využívania dopravných a manipulačných prostriedkov
- vyhodnocovanie efektívnosti procesu prepravy a navrhovanie opatrení na jej zvyšovanie
- príprava a kontrola plnenia plánov prepravy
- zodpovednosť za expedíciu, kontrolu nákladov a reporting
- logistické zabezpečenie prepravy tovaru a plynulosti jej toku

Ponúkame perspektívnu prácu na trvalý pracovný pomer v expandujúcej firme s viac ako 25 ročnou tradíciou.
- každoročné zvyšovanie mzdy na základe inflácie
- koncoročné odmeny v závislosti na hospodárskom výsledku spoločnosti
- príspevok na stravu vo forme stravných lístkov
- pitný režim na pracovisku ( káva)
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- možnosť služobného automobilu po skúšobnej dobe

Žiadosť o prijatie do zamestnania , štrukturovaný životopis a SÚHLAS S EVIDENCIOU A SPRACÚVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV podľa Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679, posielajte na adresu spoločnosti alebo na e-mailovú adresu kontaktnej osoby.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- analytické myslenie
- proaktívny prístup
- chuť neustále sa zlepšovať

Vznik spoločnosti v roku 1995, 50 zamestnancov, celoslovenská pôsobnosť/zahraničie, pobočky - Bratislava, Košice. Spoločnosť sa zaoberá predovšetkým výrobou tabelačného papiera a predajom papiera, obchodných tlačív, kancelárskych potrieb a kancelárskej techniky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 457272  Dátum zverejnenia: 24.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 087 EUR/mesiac