Rozpočtár / prípravár so zameraním na elektroinštalácie

XENEX, s.r.o.

Miesto práce
Pri Rajčianke, Žilina
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacdohodou (v závislostí od skúseností) + firemné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava rozpočtov jednotlivých zákaziek
• vytvorenie rozpočtov v Cenkrose, zostava a evidencia cenových kalkulácií
• kontrola rozpočtov a cenových ponúk, obhajoba cenových ponúk
• oslovovanie subdodávateľských a dodávateľských firiem
• príprava podkladov k vytvoreniu HMG
• účasť na obhliadkach stavieb za účelom zostavenia cenových ponúk
• evidencia zmien projektu a aktualizácia rozpočtu
• príprava, kontrola a aktualizácia harmonogramu stavebných prác
• kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie
• kontrola obsahovej a cenovej správnosti predložených cenových ponúk subdodávateľov
• príprava, vyhodnocovanie a výber dodávok, materiálov a prác
• pravidelný reporting
• sledovanie rozpočtov na stavbách
• analýza súťažných podkladov a vypracovanie ponúk v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní

Na našich zamestnancoch nám záleží a chceme, aby do práce chodili radi. Čo ponúkame:
• práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
• motivujúce platové podmienky
• firemný notebook, firemný telefón
• ročné odmeny
• možnosť profesijného rastu
• stravovacie poukážky
• XENEX ACADEMY – odborné vzdelávanie, semináre a školenia, inšpiratívne workshopy na sebarozvoj
• XENEX TEAM SPIRIT - firemné raňajky, vianočný večierok, športové aktivity, súťaže
• moderné pracovné prostredie
• projekty po celom Slovensku
• mladý kolektív zložený zo skúsených profesionálov
• možnosť kariérneho rozvoja, internej rotácie

Informácie o výberovom konaní

Pridajte sa k našim profesionálom! S nami dokážete viac!
Našu firmu tvoria nielen projekty, referencie a technológie, ale najmä ľudia. A ako ľudia máme svoje hodnoty a spoločné ciele a vízie, vďaka ktorým sa posúvame vpred. Našou prioritou je bezpečnosť, kvalita a zodpovednosť vo všetkom, čo robíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo - pozemné stavby zameranie elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
CENKROS - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

• nutnosť ovládania špecializácie mechano-elektro
• samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
• ovládanie rozpočtového programu Cenkros na úrovni expert
• čítanie technickej dokumentácie
• aktívny prístup k práci, flexibilita
• prax v stavebníctve
• právne a ekonomické povedomie
• vôľa zlepšovať sa a prinášať zlepšenia do práce
• vysoké pracovné nasadenie
• organizačné a technické schopnosti
• výborná znalosť MS Office (Excel, Project, Word)
• prax v oblasti verejného obstarávania výhodou

XENEX, s.r.o. pôsobí na slovenskom stavebnom trhu 20 rokov a venuje sa výstavbe komplexnej občianskej aj priemyselnej vybavenosti. Medzi referenčné projekty patria športové haly, zimné štadióny, bytové a administratívne komplexy ako aj budovy pre technologické zariadenia. Spoločnosť neustále obnovuje technické vybavenie a zdokonaľuje technologické procesy realizácie stavieb. Zároveň si dáva záležať na kvalite a disponuje viacerými certifikátmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4523990  Dátum zverejnenia: 20.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac