Stavbyvedúci

XENEX, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď príp. dohodou
2 500 - 3 000 EUR/mesiacdohodou (v závislosti od skúseností) + firemné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie výstavby na zadanej stavbe podľa odsúhlaseného harmonogramu a budgetu
- koordinácia prác, dodávok a služieb, zadávanie objednávok pre výstavbu
- kontrola kvality a množstva vykonaných prác
- vedenie stavebného denníka
- príprava podkladov k fakturácii prác
- komunikácia s investorom
- komunikácia so subdodávateľmi
- identifikácia a riadenie rizík na projekte
- kontrola dodržiavania technických, technologických, ekonomických a personálnych parametrov z ponuky a zmluvy o diele
- sledovanie ekonomických a časových ukazovateľov projektu
- kontrola dodržiavania zmluvných vzťahov
- sledovanie a zdokumentovanie zmien projektu
- dodržiavanie kontrolných a skúšobných plánov
- riadenie prác subdodávateľov
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
- zodpovednosť za plnenie BOZP, OPP a ochranu životného prostredia
- sledovanie a plnenie stanovených cieľov

Na našich zamestnancoch nám záleží a chceme, aby do práce chodili radi. Čo ponúkame:
- práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
- firemný notebook, firemný telefón
- ročné odmeny
- stravovacie poukážky
- práca v priateľskom kolektíve
- XENEX ACADEMY - odborné vzdelávanie, semináre a školenia
- XENEX TEAM SPIRIT - firemné raňajky, vianočný večierok, športové aktivity, súťaže
- moderné pracovné prostredie
- projekty po celom Slovensku
- mladý kolektív zložený zo skúsených profesionálov

Svoje životopisy zasielajte e-mailom, pričom v predmete e-mailovej žiadosti uveďte názov pracovnej pozície.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo - pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- osvedčenie SKSI o odbornej spôsobilosti na výkon činnosti stavbyvedúceho pre pozemné stavby
- znalosť Microsoft Project výhodou
- znalosť Cenkros výhodou
- schopnosť plánovať a organizovať prácu, riešiť problémy
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- precíznosť
- detailnosť
- schopnosť viesť tím ľudí
- vysoká odolnosť voči stresu
- spoľahlivý a zodpovedný prístup
- orientácie na cieľ
- vysoké pracovné nasadenie
- právne a ekonomické povedomie
- krízový manažment
- dobré manažérske schopnosti, time management
- schopnosť dodržiavať časové termíny a kvalitatívne požiadavky
- vôľa zlepšovať sa a prinášať zlepšenia do práce

XENEX, s.r.o. pôsobí na slovenskom stavebnom trhu 20 rokov a venuje sa výstavbe komplexnej občianskej aj priemyselnej vybavenosti. Medzi referenčné projekty patria športové haly, zimné štadióny, bytové a administratívne komplexy ako aj budovy pre technologické zariadenia. Spoločnosť neustále obnovuje technické vybavenie a zdokonaľuje technologické procesy realizácie stavieb. Zároveň si dáva záležať na kvalite a disponuje viacerými certifikátmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4404666  Dátum zverejnenia: 25.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac