Vedúci / vedúca oddelenia prípravy stavieb

XENEX, s.r.o.

Miesto práce
Pri Rajčianke, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacdohodou (v závislostí od skúseností a od dosiahnutých hospodárskych výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie oddelenia prípravy stavieb a koordinácia členov tímu
- Komplexne zastrešovať technickú prípravu v rámci projektového tímu
- Zodpovednosť za oslovovanie subdodávateľských a dodávateľských firiem
- Zodpovednosť za vyhodnotenie ponúk od dodávateľov
- Evidovať zmeny projektu a aktualizáciu rozpočtu
- Kontrola rozpočtov a cenových ponúk pred ich odoslaním klientovi
- Koordinačná príprava rozpočtov jednotlivých zákaziek, vytvorenie rozpočtov v Cenkrose
- Zostava a evidencia cenových kalkulácií
- Prezentácia a obhajoba cenových ponúk pred objednávateľom
- Príprava podkladov k vytvoreniu HMG, kontrola HMG
- Účasť na obhliadkach stavieb za účelom zostavenia cenových ponúk
- Príprava, kontrola a aktualizácia harmonogramu stavebných prác
- Pravidelný reporting
- Neustále zlepšovanie práce tímu

Na našich zamestnancoch nám záleží a chceme, aby do práce chodili radi. Čo ponúkame:
- práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
- firemný notebook, firemný telefón
- ročné odmeny
- stravovacie poukážky
- práca v priateľskom kolektíve
- XENEX ACADEMY - odborné vzdelávanie, semináre a školenia
- XENEX TEAM SPIRIT - firemné raňajky, vianočný večierok, športové aktivity, súťaže
- moderné pracovné prostredie
- projekty po celom Slovensku
- mladý kolektív zložený zo skúsených profesionálov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo - pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert
CENKROS - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

- ovládanie špecializácie mechano-elektro výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
- komunikácia v tíme
- schopnosť viesť tím ľudí
- vôľa zlepšovať sa a prinášať zlepšenia do práce
- time management
- detailnosť, presnosť
- schopnosť dodržiavať termíny
- odolnosť voči stresu
- manažérske schopnosti
- ovládanie programu CENKROS na úrovni expert

XENEX, s.r.o. pôsobí na slovenskom stavebnom trhu 15 rokov a venuje sa výstavbe komplexnej občianskej aj priemyselnej vybavenosti. Medzi referenčné projekty patria športové haly, zimné štadióny, bytové a administratívne komplexy ako aj budovy pre technologické zariadenia. Spoločnosť neustále obnovuje technické vybavenie a zdokonaľuje technologické procesy realizácie stavieb. Zároveň si dáva záležať na kvalite a disponuje viacerými certifikátmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pri Rajčianke 8913/25
010 01 Žilina
ID: 3945824  Dátum zverejnenia: 26.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac