Asistent projektového manažéra stavieb

XENEX design, s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na novú pozíciu asistenta projektového manažéra stavieb hľadáme uchádzača, ktorý bude pod vedením hlavného manažéra stavieb (práca vhodná aj pre absolventa):
- študovať podklady: projektovej dokumentácie a rozpočtu pred začatím prác
- asistovať pri riadení stavebných prác podľa harmonogramu
- sledovať naplnenie finančného rozpočtu stavby
- kontrolovať kvalitu a množstvo vykonaných prác, podľa pokynov stavbyvedúceho
- dopytovať požadovaný stavebný materiál
- kontrolovať vedenie stavebného denníka
- aktívne sa zúčastňovať na rozhodujúcich stretnutiach na stavbe
- tvoriť pravidelné mesačné súpisy vykonaných prác

Motivačné platové ohodnotenie.
- Profesionálny a kariérny rast.
- Cestovanie po európskych mestách.
- Ústretový kolektív, moderné pracovné prostredie, firemné benefity v rámci skupina XENEX GROUP

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí zaslali svoj životopis na mailovú adresu:
[email protected].
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vyžadujeme kandidáta, ktorý má znalosti a skúsenosti zo stavebníctva
- Skúsenosti z oblasti nábytkárstva sú výhodou.
- Komunikatívnosť, precíznosť, flexibilita

Naša spoločnosť ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Zabezpečujeme návrhy interiérov, projektový manažment, výrobu, prepravu a inštaláciu na mieru vybraného nábytku a dizajnových prvkov. Našimi klientmi sú tak súkromné osoby, ako aj podnikateľské subjekty, ktoré sídlia na Slovensku ale aj v zahraničí. Pracujeme s najnovšími technológiami, sledujeme svetové trendy v interiérovom dizajne. Výstupom našej práce je spokojnosť našich klientov s funkčnosťou, odbornosťou a moderným prevedením priestorov. Vieme oceniť pozitívny prístup k práci svojich zamestnancov mnohými finančnými aj nefinančnými benefitmi. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4545582  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac