Administratívna pracovníčka so znalosťou nemeckého, alebo anglického jazyka

XENEX design, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Asap
Od 800 EUR/mesiacMzda bude prehodnotená po skončení skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

XENEX design, s.r.o. ponúka vo svojom tíme voľné pracovné miesto pri podpore administratívnych prác súvisiacich s chodom kancelárie, ale aj pri realizácii projektov na medzinárodnej úrovni.
Uvítame nového člena tímu, ktorý má základné ekonomické znalosti, bude pripravovať podklady pre účtovníctvo, komunikovať so slovenskými a zahraničnými verejnými inštitúciami, vykonávať základnú administratívnu agendu súvisiacu s plynulým chodom kancelárie, ako je aj príjem a evidencia pošty, príprava korešpondencie, archivácia. Bude administratívnou podporou tiež na personálnom oddelení, pripravovať podklady pre vyslania zamestnancov, sledovať aktuálne legislatívne podmienky na zahraničných pracovných trhoch. Preferovaná je znalosť nemeckého jazyka.

Príjemné, moderné pracovné prostredie.
Spolupodieľanie sa na firemných akciách.
Ústretový kolektív.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť, zodpovednosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- optimizmus

Naša spoločnosť ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Zabezpečujeme návrhy interiérov, projektový manažment, výrobu, prepravu a inštaláciu na mieru vybraného nábytku a dizajnových prvkov. Našimi klientmi sú tak súkromné osoby, ako aj podnikateľské subjekty, ktoré sídlia na Slovensku ale aj v zahraničí. Pracujeme s najnovšími technológiami, sledujeme svetové trendy v interiérovom dizajne. Výstupom našej práce je spokojnosť našich klientov s funkčnosťou, odbornosťou a moderným prevedením priestorov. Vieme oceniť pozitívny prístup k práci svojich zamestnancov mnohými finančnými aj nefinančnými benefitmi. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4369452  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac