Manager výroby

XENEX design, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš prácu, v ktorej budeš môcť rozvíjať svoje organizačné a manažérske schopnosti a rozumieš sa kovovýrobe, pozývame Ťa pracovať v XENEX design, s.r.o.

Tvojou náplňou práce bude:
- Riadenie a organizácia kovovýroby, zameranie na zákazkovú a kusovú výrobu
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Zodpovednosť za plnenie výrobného plánu, efektívnosť a kvalitu výrobkov
- Kontrola stavu priebehu projektu na mieste realizácie (možnosť vycestovať v rámci SR, aj do zahraničia)
- Posudzovanie vhodnosti dopytovaných produktov z hľadiska existujúcich výrobných technológií
- Optimalizácia výrobných postupov a procesov
- Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- Vedenie tímu zodpovedného za realizáciu výrobných produktov
- Reporting a prezentovanie dosiahnutých výsledkov TOP manažmentu spoločnosti

- Zdokonalenie sa v jazykových znalostiach
- Motivačné platové ohodnotenie
- Flexibilný pracovný čas
- Profesionálny a kariérny rast
- Dynamické pracovné prostredie

Ak máš rád nové výzvy, nebojíš sa byť v centre diania a nechceš si to v práci len "odsedieť", si vhodným kandidátom.
Svoj životopis nám zašli na adresu: [email protected]

Tešíme sa na Tvoj prínos do nášho tímu.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ alebo SŠ vzdelanie technického smeru (strojnícka fakulta, technologická)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti na podobnej pozícií sú výhodou
- Komunikatívnosť, flexibilita - ochota cestovať do zahraničia.
- Strategické a komplexné technické myslenie
- Organizačné schopnosti, dôslednosť, samostatnosť
- CENKROS a TURBOCAD sú výhodou

Naša spoločnosť ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Zabezpečujeme návrhy interiérov, projektový manažment, výrobu, prepravu a inštaláciu na mieru vybraného nábytku a dizajnových prvkov. Našimi klientmi sú tak súkromné osoby, ako aj podnikateľské subjekty, ktoré sídlia na Slovensku ale aj v zahraničí. Pracujeme s najnovšími technológiami, sledujeme svetové trendy v interiérovom dizajne. Výstupom našej práce je spokojnosť našich klientov s funkčnosťou, odbornosťou a moderným prevedením priestorov. Vieme oceniť pozitívny prístup k práci svojich zamestnancov mnohými finančnými aj nefinančnými benefitmi. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pri Rajčianke 8913/25
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Júlia Giablová
Tel.: +421949212936
E-mail: poslať životopis
ID: 4074015  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac