Vedúci výroby

XENEX design, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
1 200 - 1 500 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš prácu, v ktorej budeš môcť rozvíjať svoje organizačné a technické schopnosti a rozumieš sa kovovýrobe, pozývame Ťa pracovať v XENEX design, s.r.o.

Tvojou náplňou práce bude:
- Práca v CAD programe, tvorba výkresov
- Riadenie a organizácia drobnej kovovýroby, zameranie na zákazkovú a kusovú výrobu
- Kontrola výrobného plánu a kvality výrobkov
- Posudzovanie vhodnosti dopytovaných produktov z hľadiska existujúcich výrobných technológií
- Optimalizácia výrobných postupov a procesov
- Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi

- Motivačné platové ohodnotenie
- Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis nám zašli na adresu: [email protected].

Tešíme sa na Tvoj prínos do nášho tímu.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SŠ vzdelanie technického smeru (strojnícka fakulta, technologická)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti na podobnej pozícií sú výhodou
- Strategické a komplexné technické myslenie
- Organizačné schopnosti, dôslednosť, samostatnosť

Naša spoločnosť ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Zabezpečujeme návrhy interiérov, projektový manažment, výrobu, prepravu a inštaláciu na mieru vybraného nábytku a dizajnových prvkov. Našimi klientmi sú tak súkromné osoby, ako aj podnikateľské subjekty, ktoré sídlia na Slovensku ale aj v zahraničí. Pracujeme s najnovšími technológiami, sledujeme svetové trendy v interiérovom dizajne. Výstupom našej práce je spokojnosť našich klientov s funkčnosťou, odbornosťou a moderným prevedením priestorov. Vieme oceniť pozitívny prístup k práci svojich zamestnancov mnohými finančnými aj nefinančnými benefitmi. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4074015  Dátum zverejnenia: 29.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac