Konštruktér pre kovovýrobu

XENEX design, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného konštruktéra, ktorý už zistil, že ho práca v oblasti zámočníckej výroby baví a chcel by posunúť svoje skúsenosti na novú úroveň.

Vašou náplňou práce bude:
- príprava a vypracovanie výrobných výkresov pre kovovýrobu
- zdokonaľovanie produktov podľa požiadaviek klientov, technické výpočty, navrhovanie technických a konštrukčných riešení
- kontrola kvality výroby
- spolupráca s ostatnými oddeleniami výroby

- Motivačné platové ohodnotenie.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na výkon práce a zaslali svoj životopis na mailovú adresu : [email protected].
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, stavebníctvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti na podobnej pozícií sú vítané.
Spoľahlivosť, presnosť, flexibilita.
Tímový hráč, technické zmýšľanie.

Naša spoločnosť ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Zabezpečujeme návrhy interiérov, projektový manažment, výrobu, prepravu a inštaláciu na mieru vybraného nábytku a dizajnových prvkov. Našimi klientmi sú tak súkromné osoby, ako aj podnikateľské subjekty, ktoré sídlia na Slovensku ale aj v zahraničí. Pracujeme s najnovšími technológiami, sledujeme svetové trendy v interiérovom dizajne. Výstupom našej práce je spokojnosť našich klientov s funkčnosťou, odbornosťou a moderným prevedením priestorov. Vieme oceniť pozitívny prístup k práci svojich zamestnancov mnohými finančnými aj nefinančnými benefitmi. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4056724  Dátum zverejnenia: 16.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac