Elektrikár

XENEX design, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrikárske a elektroinštalačné práce súvisiace s rekonštrukciou a výstavbou hotelových komplexov, bytov, rodinných domov podľa projektovej dokumentácie. Práca si vyžaduje schopnosť samostatného riešenia zadaní.

Spolupráca na projektoch na Slovensku ale aj v zahraničí pod menom úspešnej firmy.
- Zdokonalenie sa v jazykových znalostiach.
- Motivačné platové ohodnotenie, odmeny na základe výkonu.
- Možnosť kariérneho postupu.
- Práca v dynamickom, mladom kolektíve.
- Možnosť cestovať do európskych metropol.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na výkon zamestnania a zašlú životopis na mail: [email protected].
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- Osvedčenie: elektrotechnik podľa § 22 Vyhlášky č. 508/2009 Z. z.
- Manuálna zručnosť, technické myslenie
- Skúsenosti na podobnej pozícií sú výhodou.
- Chuť pracovať,
- Spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť pracovať v tíme, ochota učiť sa nové veci
- Ochota pracovať aj v zahraničí

Naša spoločnosť ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Zabezpečujeme návrhy interiérov, projektový manažment, výrobu, prepravu a inštaláciu na mieru vybraného nábytku a dizajnových prvkov. Našimi klientmi sú tak súkromné osoby, ako aj podnikateľské subjekty, ktoré sídlia na Slovensku ale aj v zahraničí. Pracujeme s najnovšími technológiami, sledujeme svetové trendy v interiérovom dizajne. Výstupom našej práce je spokojnosť našich klientov s funkčnosťou, odbornosťou a moderným prevedením priestorov. Vieme oceniť pozitívny prístup k práci svojich zamestnancov mnohými finančnými aj nefinančnými benefitmi. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3757003  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 800 EUR/mesiac1500