Šéfmontér

XENEX design, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie montáže nábytku podľa pracovných postupov a návodov v rámci EU
Pomocné dokončovacie práce v interiéri

Spolupráca na projektoch na Slovensku ale aj v zahraničí pod menom úspešnej firmy.
Zdokonalenie sa v jazykových znalostiach.
Motivačné platové ohodnotenie, podielová mzda.
Možnosť kariérneho postupu.
Práca v dynamickom, mladom kolektíve.
Možnosť cestovať do európskych metropol.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na výkon práce a zaslali svoj životopis na mailovú adresu : [email protected].
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti na podobnej pozícií.
Vzdelanie v nábytkárskom priemysle výhodou.
Chuť pracovať, manuálna zručnosť.
Spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť pracovať a riadiť tím, ochota učiť sa nové veci.
Jazykové znalosti sú podmienkou.

Naša spoločnosť ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Zabezpečujeme návrhy interiérov, projektový manažment, výrobu, prepravu a inštaláciu na mieru vybraného nábytku a dizajnových prvkov. Našimi klientmi sú tak súkromné osoby, ako aj podnikateľské subjekty, ktoré sídlia na Slovensku ale aj v zahraničí. Pracujeme s najnovšími technológiami, sledujeme svetové trendy v interiérovom dizajne. Výstupom našej práce je spokojnosť našich klientov s funkčnosťou, odbornosťou a moderným prevedením priestorov. Vieme oceniť pozitívny prístup k práci svojich zamestnancov mnohými finančnými aj nefinančnými benefitmi. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3030837  Dátum zverejnenia: 30.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac