1 200 - 2 400 EUR

Project Manager, designer

XENEX design, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie, riadenie a koordinovanie pridelených projektov v oblasti interiérového dizajnu a nábytku, dokončovacích stavebných prác realizujúcich sa prevažne v zahraničí.
- Kontrolovanie kvality vykonaných prác.
- Zodpovedanie za dodržanie odsúhlasených termínov a rozpočtov.
- Zasielanie cenových dopytov potenciálnym dodávateľom.
- Vypracovávanie reportov.
- Vedenie rokovaní s dodávateľmi, ich výber v spolupráci s investorom.
- Komunikácia s ostatnými členmi projektového tímu.
- Spolupracovanie pri odovzdávaní projektov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 € / mesiac

- Spolupráca na projektoch prevažne v zahraničí pod menom úspešnej firmy.
- Zdokonalenie sa v jazykových znalostiach.
- Motivačné platové ohodnotenie.
- Flexibilný pracovný čas.
- Profesionálny a kariérny rast.

Pracovná náplň sa vykonáva prevažne v kanceláriách, v mieste sídla spoločnosti v Žiline. Po pridelení projektov je pracovník vyslaný na miesto realizácie na Slovensku, alebo v zahraničí.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí zaslali svoj životopis na mailovú adresu: [email protected]
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dizajn interiéru, inštalácia nábytku, stavebné práce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti na podobnej pozícií sú výhodou.
- Nemecký alebo anglický jazyk slovom aj písmom sú podmienkou.
- Komunikatívnosť, flexibilita - ochota cestovať do zahraničia.
- Organizačné schopnosti, dôslednosť, samostatnosť.
- Schopnosť koordinovať tím pracovníkov.

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť ponúkajúca svojim klientom komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu. Zabezpečujeme vizualizácie nových návrhov, projektový manažment, výrobu, prepravu a inštaláciu na mieru vybraného nábytku a dizajnových prvkov. Našimi klientmi sú tak súkromné osoby, ako aj podnikateľské subjekty, ktoré sídlia na Slovensku ale aj v zahraničí. Pracujeme s najnovšími technológiami, sledujeme svetové trendy v interiérovom dizajne. Výstupom našej práce je spokojnosť našich klientov s funkčnosťou, odbornosťou a moderným prevedením priestorov. Sme mladý kolektív, ktorý rýchlo reaguje na potreby trhu, konkurenciu a dáva priestor pre kreativitu svojich zamestnancov. Vieme oceniť pozitívny prístup k práci svojich zamestnancov mnohými finančnými aj nefinančnými benefitmi. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pri Rajčianke 8913/25
01001 Žilina
ID: 2861076   Dátum zverejnenia: 16.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 € / mesiac