Realitný maklér

XEMAR s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200,- € až 80% z provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať špičkovým realitným maklérom?
Ste komunikatívny, sebavedomý a máte jasne stanovené životné ciele a priority?
Neuspokojíte sa s priemerom a Vaša túžba smeruje stále k vzdialenejším cieľom?
Rýchly kariérny postup realitného makléra na Vás čaká v XEMAR realitnej spoločnosti. Min. vek uchádzača požadujeme 26 rokov a viac ..
Radi Vás zaškolíme v príjemnom pracovnom prostredí. Skúsený realitný maklér Vás povedie na Vašej vstupnej ceste k úspechu, ponúkame znalosť najnovších technológií odboru, stálu marketingovú podporu, kariérny rast a rozvoj podnikania, možnosť investovať do nehnuteľností...
Pracovné povinnosti:
- vyhľadávanie klientov na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností
- vyhľadávanie nehnuteľností na kúpu, predaj a prenájom
- postupné budovanie databázy vlastných klientov
- obhliadky a prezentácia nehnuteľností
- príprava a spracovanie dokumentácie potrebnej k obchodného prípadu

- práca v mladom, priateľskom kolektíve v príjemnom prostredí
- preverený a úspešný školiaci systém a tréningy pre nováčikov i pokročilých
- individuálny prístup
- časová flexibilita a nezávislosť
- kariérny postup
- internet
- nástup podľa dohody
- žiadne poplatky pre maklérov
- práca v silnej realitnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás naša ponuka? Chcete sa dozvedieť viac?
Zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú emailovú adresu.

Ponúkame Vám možnosť pracovať ako realitný maklér v úspešnej realitnej spoločnosti XEMAR.
Lokalita: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Levický kraj, Lučenec, Detva, Brezno a pod...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- min. vek 26 rokov
- reprezentatívne vystupovanie
- komunikatívnosť
- vysoké obchodné ambície
- túžba byť úspešný
- flexibilita

Realitná spoločnosť XEMAR ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
Sídlo spoločnosti je v Banskej Bystrici, pričom realitní makléri a maklérky môžu pracovať naprieč celým Slovenskom. Pobočky spoločnosti nájdete v Banskej Bystrici, Detve, Žiari nad Hronom a v Bratislave.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3334263  Dátum zverejnenia: 18.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200,- € až 80% z provízie