Technický poradca pre projektantov

Xella Slovensko, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Technická podpora a poradenstvo pre architektov, developerov, investorov a projekčné
ateliéry
• Riešenie technických detailov a optimalizácií v rámci projektov
• Zastúpenie spoločnosti Xella Slovensko ako lídra na trhu so stavebnými materiálmi s
produktmi YTONG, SILKA a Multipor
• Udržiavanie pravidelného kontaktu s existujúcimi zákazníkmi, vyhľadávanie nových
zákazníkov v segmente projektantov a architektov
• Aktívna technická podpora obchodného tímu
• Vyhľadávanie nových projektov a akvizícií
• Odborné prednášky a školenia

Bonusy/prémie, iPhone a iPad, Zľava na firemné výrobky/služby, Notebook, Príspevok na penzijné/životné pripoistenie, Vzdelávacie kurzy, školenia, Príspevok na dovolenku, Občerstvenie na pracovisku, Možnosť práce z domova, Firemné akcie, 13. plat, Profesný/osobný kouč , Osobný automobil i na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Technické a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
• Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, tímový hráč
• Vysoké pracovné nasadenie, ťah na bránu

XELLA Slovensko, spol. s. r. o.
Sme výrobca svetovo známych značiek stavebných materiálov Ytong, Hebel či Silka, nadnárodná výrobná a predajná spoločnosť.
Naším cieľom je zhmotniť vízie a sny, prinášať kvalitu do života. Byť našim klientom aj ich stavbám vždy na blízku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3989579  Dátum zverejnenia: 21.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac