Operátor vo výrobe stavebných hmôt

Xella Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
4. apríla, Zemianske Kostoľany-Nováky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,60 eur brutto / hod. + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor ve výrobe stavebných hmot.

Čo u nás získate:
Stabilnú a dobre platenú prácu.
Skrátený pracovný týždeň 37,5 hodín = Viac príplatkov v štvorsmennej prevádzke.
Strava? Chutný obed v jedálni za 0,34 €.
Budete chodiť pravidelne do práce? Finančne Vás za to odmeníme.
Čo kolektív? Čaká na Vás výborná partia menšieho výrobného závodu.
Čo zamestnavateľ ? Vybaví Vás ochrannými pomôckami, zaistí Vám pitný režim … bude se o Vás starať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať v štvorzmennej prevádzke
Manuálna zručnosť
Výhodou preukaz VZV

XELLA Slovensko, spol. s. r. o.
Sme výrobca svetovo známych značiek stavebných materiálov Ytong, Hebel či Silka, nadnárodná výrobná a predajná spoločnosť.
Naším cieľom je zhmotniť vízie a sny, prinášať kvalitu do života. Byť našim klientom aj ich stavbám vždy na blízku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3808806  Dátum zverejnenia: 12.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,60 eur brutto / hod. + variabilná zložka