Odborný poradca pre región zložený z okresov BA, SC, PK, MA

Xella Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
1200 € brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zastúpenie spoločnosti Xella Slovensko ako lídra na trhu so stavebnými materiálmi s produktmi YTONG, SILKA a Multipor vo zverenom regióne
• Udržiavanie pravidelného kontaktu s existujúcimi zákazníkmi, získavanie nových zákazníkov a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Spracovávanie kalkulácií a cenových ponúk zo získaných podkladov v rámci plnenia plánovaných predajných cieľov
• Tímová práca na developerských projektoch

• Stabilita s príležitosťou pre osobný rozvoj
• Špičkový tím kolegov
• Vlastná kancelária
• Asistentka na administratívu
• Firemná kultúra zameraná na podporu tímu i rozvoj dobrých vzťahov
• Motivačné platové podmienky, nástupná mzda 1200 € brutto + motivačná variabilná zložka
• Osobné motorové vozidlo aj pre súkromné účely, iPhone, notebook a iPad

Životopis môžete zasielať na adresu: [email protected] alebo volajte na tel: +420 720 970 621

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Obchodné a komunikačné schopnosti, Technické a prozákaznícke myslenie
• Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, tímový hráč
• Vysoké pracovné nasadenie, ťah na bránu

XELLA Slovensko, spol. s. r. o.
Sme výrobca svetovo známych značiek stavebných materiálov Ytong, Hebel či Silka, nadnárodná výrobná a predajná spoločnosť.
Naším cieľom je zhmotniť vízie a sny, prinášať kvalitu do života. Byť našim klientom aj ich stavbám vždy na blízku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3739930  Dátum zverejnenia: 15.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 € brutto + variabilná zložka