Elektrikář

Xella Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Zemianské Kostolany, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- elektrikár v štvorzmennej prevádzke
- zabezpečovanie bezporuchového chodu linky na výrobu pórobetónových tvárnic
- vykonávanie elektrických a mechanických opráv na výrobných strojoch a zariadeniach
- diagnostika porúch strojov a zariadení
- kontrola technologických zariadení a ich obsluhy
- nastavovanie strojov a zariadení a následná kontrola kvality výrobkov
- preventívna elektroúdržba strojov a zariadení, eliminácia výskytu porúch, výmena jednotlivých náhradných dielov
- montáž, inštalácia a oživovanie strojov
- čítanie a používanie technickej dokumentácie
- údržba, rekonštrukcie a vykonávanie bežných, stredných a generálnych opráv strojov a zariadení

Získáte:
Stabilnú a dobre platenú prácu
Mzda sa každoročne zvyšuje. každému
K tomu 13. a 14. mzda navyše pri splnení plánu.
Každoročné príspevok na rekreáciu

Strava? Chutný obed v jedálni za 3,40 €.
Budete chodiť pravidelne do práce? Finančne Vás za to odmeníme.
Myslíte na budúcnosť? Prispejeme Vám na doplnkový dôchodok.
Chcete stavať? Dostanete 50% zľavu na Ytong.

• Čo kolektív? Čaká na Vás skvelá partia menšieho výrobného závodu.
• Čo zamestnávateľ? Vybaví Vás ochrannými pomôckami, zaistí Vám pitný režim, pozve Vás na večierky a spoločenské akcie ... bude sa o vás starať.

Informácie o výberovom konaní

preferujeme osobní jednání

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Odborná spôsobilosť podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z.z., § 22 - samostatný elektrotechnik

Prax s elektrotechnickými zariadeniami
Manuálna zručnosť
Technické myslenie
Skúsenosť s PLC systémami SIEMENS – výhodou
Skúsenosti s frekvenčnými meničmi - výhodou
Nemecký jazyk – výhodou

XELLA Slovensko, spol. s. r. o.
Sme výrobca svetovo známych značiek stavebných materiálov Ytong, Hebel či Silka, nadnárodná výrobná a predajná spoločnosť.
Naším cieľom je zhmotniť vízie a sny, prinášať kvalitu do života. Byť našim klientom aj ich stavbám vždy na blízku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3290108  Dátum zverejnenia: 19.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou