Junior sales manager

X-Trade Brokers DM S.A.

Miesto práce
Poštová 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o finančné trhy? Máš skúsenosti s obchodovaním na finančných trhoch? Rád a bez obáv komunikuješ s ľuďmi? Dokážeš si predstaviť, že reprezentuješ pred verejnosťou najväčšieho brokera v SR a ČR, spoločnosť X-TRADE BROKERS (XTB)? Do tímu mladých, napriek tomu skúsených, obchodníkov hľadáme osobnosti, ktoré majú silnú vôľu a chuť na sebe tvrdo pracovať.

Nejde o call centrum!

Ak máš v sebe obchodného ducha a chceš sa stať súčasťou tímu veľkého hráča medzi brokermi, bez váhania nám pošli životopis so sprievodným listom. Cieľom XTB je urobiť z Teba počas prvých mesiacov skutočného profesionála v oblasti finančných trhov a investičných analýz. Takáto príležitosť sa len tak nevidí.

ČO ŤA U NÁS ČAKÁ?

Každý pracovný deň si v priamom kontakte s klientom. Telefonicky, e-mailom alebo počas osobných stretnutí. Klientom predstavuješ služby a typy účtov XTB pre obchodovanie na finančných trhoch. Cieľom je mať spokojných obchodujúcich klientov. Súčasťou Tvojej agendy je nielen spolupráca s klientmi, ale tiež účasť a prezentácia na vzdelávacích akciách organizovaných spoločnosťou XTB. S obchodným tímom sa podieľaš na tvorbe krátkych analýz a komentárov k udalostiam na finančných trhoch.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 + 400 EUR

ČO MÔŽEŠ ZÍSKAŤ?

Po zaučení mzdu 900 + 400 EUR (máme skutočne atraktívnu bonusovú schému) s možnosťou navýšenia už po prvom roku a ďalšie zaujímavé benefity k tomu. Prácu na plný úväzok s možnosťou si sem tam upraviť po dohode pracovnú dobu. Môžeme zaručiť prácu v pekných priestoroch v blízkosti centra mesta na Poštovej ulici v Bratislave v mladom tíme príjemných a pracovitých ľudí, kde si všetci "tykajú". Než sa z Teba stane profesionál, absolvuješ potrebné školenia z oblasti finančných trhov a predajných zručností. Mentoring od skúsených obchodníkov nebude chýbať. Dostaneš priestor realizovať svoje nápady a naštartuješ profesijný rast na pozíciu senior obchodníka. Pôsobením v XTB získaš skúsenosti a stabilné zázemie v medzinárodnej brokerskej spoločnosti. Ak nie si priamo z Bratislavy, dohodneme sa na príspevku na dopravu.

Motivačné listy a životopisy vo formáte PDF, prosím, zasielajte na e-mail: [email protected] (môžete pripojiť aj Vašu fotografiu).

Pokiaľ budete vybraní, čo najskôr sa telefonicky ozveme a dohodneme sa spoločne na vhodnom termíne konania osobného pohovoru. Vyrozumenie o nezaradení do výberového konania neposielame. Zaslaním osobných údajov a informácií do spoločnosti XTB dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov a ich uchovaním v personálnej databáze spoločnosti XTB za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Vaše osobné údaje budú uchovávané po dobu výberového konania a potom dôjde k ich úplnej likvidácii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

Od začiatku vieš, že klient je na prvom mieste. Si aktívny a máš pozitívny prístup k práci. Máš energiu na rozdávanie a chuť na sebe pracovať. Zaujímaš sa o finančné trhy a stále sa v tejto oblasti zdokonaľuješ a vzdelávaš, pretože Ťa to baví (forex, komodity, akcie a opcie). Tvoj tím Ti môže veriť, pretože si spoľahlivý, flexibilný a zodpovedný. Vieš navonok reprezentovať spoločnosť svojím dokonalým správaním a vhodne zvoleným oblečením. Výborná znalosť slovenčiny a praktické skúsenosti na počítači sú pre Teba samozrejmosťou. Ak máš skúsenosti s obchodovaním na finančných trhoch, si o krok vpred pred ostatnými.

X-Trade Brokers sa zameriava na obchodovanie s modernými derivátmi finančných nástrojov. V Strednej Európe pôsobíme viac ako 10 rokov. Medzi našich klientov patria fyzické osoby a firmy investujúce prostredníctvom elektronických obchodných platforiem na trhu FOREX, komoditných trhoch a burzách.

Adresa spoločnosti

X-Trade Brokers DM S.A., organizačná zložka
Poštová 1
81106 Bratislava

Kontakt

ID: 3297894   Dátum zverejnenia: 30.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 + 400 EUR