Junior Sales Manager (Junior Értékesítő) magyar ügyfelek részére

X-Trade Brokers DM S.A.

A munkavégzés helye
Poštová, Bratislava
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
800 - 900 EUR

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szívesen valamint félelem nélkül beszélsz az emberekkel és próbálod megtalálni a számukra legmegfelelőbb megoldást? El tudod képzelni, hogy mint üzleti képviselő előadsz a magyar XTB nézőközönsége előtt? Az adminisztratív munka sem jelent akadályt? Bízol a képességeidben és él benned a versenyszellem, ennek ellenére is csapatjátékos vagy? Itt a vissza nem térő lehetőség, hogy elkezd a karriered építését egy tapasztalt üzletember segítségével. Egy fiatal és tapasztalt csapat keresi új tagját, aki motivált és nem ijed meg a munkától. Ha rendelkezel üzleti szemléletmóddal és részese szeretnél lenni, egy nagy játékosokból álló brókercsapatnak ne gondolkodj tovább, küldj nekünk egy önéletrajzot szlovák vagy angol nyelven egy melléklet kísérő levéllel, már most !

MI LESZ A FŐ MUNKAKÖRÖD?
• Közvetlen kapcsolattartás magyarul beszélő ügyfelekkel, telefonos konzultáció, e-mail kommunikáció és online chat formájában
• Az XTB szolgáltatásainak bemutatása, a pénzügyi piacon (tőzsdén) történő kereskedés
• Oktató anyagok készítése és más csapattagoknak történő segítségnyújtás
• Cikkek és elemzések fordítása angol nyelvről magyarra
• Kellő tapasztalat megszerzése után online webináriumok előkészítése és prezentálása a magyar ügyfeleknek
• Rövid cikkek írása a pénzügyi piacon kialakult eseményekről

Egyéb béren kívüli juttatások

AZ ODAADÓ MUNKÁDÉRT MIT KÍNÁLUNK?
• Vonzó fix fizetés mellé BONUSZT az elért eredmények függvényében
• Teljes- vagy részmunkaidős állás
• Tapasztalt kereskedő mentorok
• Lehetőség az önkifejezésre és szakmai tapasztalatszerzésre karrierépítés mellett egészen Senior Sales Manager pozícióig
• Szerezz szakmai tapasztalatot egy stabil hátterű nemzetközi brókercégnél
• Dolgozz egy kellemes, fiatal és dinamikus csapat részeseként, ahol mindenki „tegeződik”
• Vegyél részt, a pénzügyi piacokat és az értékesítési késségeket érintő továbbképzéseinkben
• Rendszeres késség és eredményértékelés a könnyebb személyes fejlődés érdekében
• Egy kellemes modern irodában saját asztalt és felszerelést Pozsony központjában

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Mesterfok (C2) és Angol nyelv - Középszint (B2) és Szlovák nyelv - Haladó (C1)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

MIT VÁRUNK EL TŐLED?
• Motivált és pozitív hozzáállást az elvégzendő munkához, tudomásul véve, hogy az ügyfél számodra az első
• Félelem nélküli kommunikáció az ügyfelekkel
• Minimális előadói készség
• Pénzpiaci ismeretek (forex, árupiaci termékek, részvények és opciók)
• Munkához való aktív hozzáállás, megbízhatóság, rugalmasság és a felelősségteljes viselkedés
• Reprezentatív dress code (lehetőség az irodában történő átöltözésre)
• Tudás- és fejlődés utáni vágy
• Kiváló magyar nyelvismeret (szóban és írásban), szlovák és angol nyelvtudás kommunikációs szinten
• MS Office használatának ismerete
• Előny, ha rendelkezel kereskedési tapasztalattal a pénzügy világában, de nem feltétel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

X-Trade Brokers vállalat a modern pénzügyi eszközökkel történő kereskedésre összpontosít. Több mint 9 éve ténykedünk Közép-Európában. Ügyfeleink közé tartoznak magánszemélyek és vállalatok akik az online kereskedési platformjainkon keresztül fektetnek be a FOREX piacára, az árupiaci termékeken és a tőzsdén.

Hogy kik vagyunk és mivel foglalkozunk megtalálja weboldalunkon: http://www.xtb.sk/o-xtb.

A cég címe

X-Trade Brokers DM S.A., organizačná zložka
Poštová 1
81106 Bratislava

Kapcsolat

ID: 2941638   Dátum zverejnenia: 20.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 - 900 EUR