Kuriér

X-mal s.r.o.

Miesto práce
Rožňava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakoľko sa naša firma aktívne rozrastá, hľadáme nového kolegu kuriéra, ktorý nám pomôže rozšíriť náš tím. Ak ťa baví šoférovanie a práca s ľuďmi, práca v mladom dynamickom kolektíve neváhaj a ozvi sa. Ak nemáš skúsenosti nevadí, všetko postupne vysvetlíme a zaškolíme.

Náplň práce :
- rozvoz balíkových zásielok na adresy zákazníkov,
- skenovanie pridelenou technikou,
- práca s ľuďmi,
- práca s hotovosťou - s dobierkami
- ranná vykládka kamiónu v stredisku,
- nakládka a vykládka dodávok v stredisku v Rožňave.

Výhody :
- mladý dynamický pracovný kolektív,
- pružnosť pracovného času podľa šikovnosti kuriéra

Požiadavky :
- vodičský preukaz skupiny B,
- živnosť,
- čistý register trestov,
- zodpovedný prístup k práci,
- príjemné vystupovanie

Na čo sa môžeš tešiť :
- mzda závisí od počtu doručených zásielok čo je cca 1500€ mesačne
- tringelty podľa šikovnosti kuriéra aj do 150€ za mesiac
- stabilný termín výplaty (úhrady faktúr)
- k práci dostaneš telefón, tablet, skener, terminál a uniformu

Zdá sa ti, že je táto práca pre teba ako vyšitá? Neváhaj a ozvi sa nám! Všetko spolu dohodneme, zaučíme ťa a pripravíme na to, aby sa stal z teba profesionálny kuriér, na ktorého jeho zákazníci nedajú dopustiť!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Doprava a logistika

Kontakt

Kontaktná osoba: Slovak Parcel Service, s.r.o. Stredisko Rožňava
E-mail: poslať životopis
ID: 4808666  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac