Kuriér

X-mal s.r.o.

Miesto práce
Rožňava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme seriózneho, flexibilného vodiča-kuriéra na dodávku (sk.B). Telefonická komunikácia pri doručení balíka so zákazníkmi, rozvoz a zvoz zásielok a balíkov. Obsluha zákazníkov v pridelenom regióne v okrese Rožnava, Revúca, Torňaľa a Rimavská Sobota. Nákladka a výkladka tovaru je v Rožňave. Hmotná zodpovednosť, práca so zverenou hotovosťou, zodpovednosť za pridelené zásielky. Nástup je možný ihneď po zaučení a zaškolení. Prax na dodávkovom vozidle je výhodou. Odmeňovanie je od počtu doručených zásielok, dohodou. Práca na živnosť, od pondelka do piatku, auta sú v dobrom technickom stave. Jedná sa o celoročnú, stabilnú prácu, výplata stále načas. Požiadavky: Vodičský preukaz skupiny B, čistý register trestov, fyzická zdatnosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť, flexibilitu a slušné vystupovanie s ľuďmi. Prosím kontaktovať po prečítaní, spĺňaní podmienok a pri vážnom záujme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Doprava a logistika
ID: 3955242  Dátum zverejnenia: 22.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac