Sales & Event Manager

X-BIONIC® SPHERE a.s.

Miesto práce
Dubová 33, 931 01 Šamorín-Čilistov
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 200 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Sales a event manager pre skupinových klientov v kategórii MICE (Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions), resp. v kategórii ŠPORT (organizácia národných a medzinárodných športových podujatí)
• V príapade MICE skupinových klientov komunikácia s klientom a príprava cenových ponúk, zadávanie CP do systému, a následný follow up. Zastrešenie zmluvy s klientom, záväznej objednávky a predfakturácie.
• Komunikácia s klientom, agentúrami, ako aj s jednotlivými prevádzkami rezortu k detailom eventu vedúce k spracovaniu požiadaviek a vytvoreniu dispozície eventu (napr. set-up miestností, cateringová ponuka, apod)
• Starostlivosť o klienta a napĺňanie jeho požiadaviek pred, počas a po zrealizovaní eventu. Koordinácia samotného eventu v čase jeho organizácie.
• Príprava podkladov pre fakturáciu, samotná fakturácia a dohľad nad dodržiavaním splatnosti vystavených faktúr
• V prípade organizácie národných a medzinárodných športových podujatí zodpovednosť za tvorbu rozpočtu, jeho doržiavanie a vyhodnotenie v rámci celkového podujatia. Koordinácia externých dodávateľov podieľajúcich sa na príprave podujatia. Exekúcia samotného podujatia a prítomnosť na mieste v čase organizácie podujatia.
• Účasť sa odborných veľtrhov a konferenciách
• Vytváranie reportov a prehľadov

* zamestnanecké vstupy do wellness a gym
* motivačné odmeňovanie, bonus pri výročí v spoločnosti
* príležitosť byť súčasťou jedinečných podujatí
* príjemné pracovné prostredie

Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o zvolenú pracovnú pozíciu a zaslanie Vášho životopisu. Údaje starostlivo vyhodnotíme a na osobné stretnutie pozveme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• flexibilita
• výborný time-management
• veľmi dobré komunikačné schopnosti
• samostatnosť

Rezort x-bionic® sphere poskytuje profesionálne podmienky a športoviská pre výkon 27 olympijských športov. Súčasťou areálu je X-BIONIC® HOTEL s 282 izbami. Hotel poskytuje zázemie nie len športovcom a profesionálnym tímom, ale aj rodinám s deťmi a účastníkom konferencií, výstav a kongresov, ktoré sú v rezorte organizované. Rezort poskytuje 12 kongresových miestností s rôznou kapacitou. Súčasťou x-bionic® sphere je aj moderné jazdecké centrum. Ďalej x-bionic® aquatic sphere s 50m vonkajším a 25m vnútorným bazénom, x-bionic® wellness sphere, jedinečné Tuli® Cinema a AdventureLand. Rezort poskytuje možnosť využiť služby štyroch reštaurácií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Berešová
E-mail: poslať životopis
ID: 4814483  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac