Reagujte bez životopisu

Čašníčka/čašník v kaviarni

X 1 s.r.o.

Miesto práce
Námestie osloboditeľov 1, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
870 - 1 040 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha hostí a s tým súvisiace činnosti
- komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- práca s pokladňou

- férové platové ohodnotenie
- práca v príjemnom prostredí v zabehnutej prevádzke
- priateľský pracovný kolektív
- zľavy pre zamestnancov na produkty kaviarne
- voľno počas štátnych sviatkov
- možnosť pracovať na plný úväzok, ale aj brigádne

Do nášho pracovného tímu hľadáme kolegu na pozíciu čašník/čašníčka do kaviarne v nákupnom centre AUPARK.
Ak sa hodnotíte ako šikovný/á a zodpovedný/á s chuťou pracovať a hľadáte si prácu, zašlite nám svoj stručný životopis s fotografiou na e-mailovú adresu: [email protected]
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.
Všetkým vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- upravený vzhľad
- prax na podobnej pozícii výhodou

Kaviareň nachádzajúca sa v nákupnom centre, má vo svojej ponuke hlavne vynikajúcu kávu a kávové špeciality, obľúbené fresh nápoje, smoothies, miešané drinky, bruschetty, croissanty, výborné koláčiky a dezerty, pri výbere ktorých kladieme dôraz hlavne na kvalitu a čerstvosť. Kaviareň je vyhľadávaným miestom na posedenie nielen pre náhodných návštevníkov obchodného centra, ale aj miestom na pracovné stretnutia. Sústreďujeme sa preto na vysoký štandard poskytovaných služieb pre spokojnosť širokého spektra zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4724006  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac