Čašník/čašníčka v kaviarni

X 1 s.r.o.

Miesto práce
Námestie osloboditeľov 1, 040 01 Košice
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
upresnenie pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí a s tým súvisiace činnosti ako informovanie o ponúkanom sortimente, udržiavanie čistoty a poriadku na rajóne, práca s pokladňou a hotovosťou, príjemné vystupovanie.

- práca v príjemnom prostredí v zabehnutej prevádzke
- priateľský pracovný kolektív
- férový príjem
- stravné lístky

Životopisy s fotografiou zasielajte na e-mailovú adresu x1.x2sro@gmail.com, alebo nás kontaktujte tel. na: 0911 753 573.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

zodpovednosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, prax

Patio cafe - moderná kaviareň nachádzajúca sa v nákupnom centre, má vo svojej ponuke hlavne vynikajúcu kávu a kávové špeciality, obľúbené fresh nápoje, smoothies, miešané drinky, chlebíčky, výborné koláčiky a dezerty, pri výbere ktorých kladieme dôraz hlavne na kvalitu a čerstvosť. Kaviareň sa nachádza pri vchode do medicínskeho a firemného centra, ktoré sú súčasťou obchodného domu a teda je vyhľadávaným miestom na posedenie nielen pre náhodných návštevníkov obchodného centra, ale aj miestom na pracovné stretnutia zamestnancov týchto objektov. Sústreďujeme sa preto na vysoký štandard poskytovaných služieb pre spokojnosť širokého spektra zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

X 1 s.r.o.
Werferova 1
040 11 Košice
ID: 2125792   Dátum zverejnenia: 12.2.2018