Test Operátor (12-hodinové zmeny)

WxW, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
September 2022
Od 838 EUR/mesiac838€ + dochádzková prémia vo výške 125€ + výkonnostný bonus do výšky 55€ + príplatky za nepretržitú prácu do výšky 230€. Celková hrubá mesačná mzda vrátane príplatkov až do výšky 1248€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Testovanie dosiek plošných spojov na testovacích zariadeniach,
Zodpovednosť za plnenie výrobných noriem,
Dodržiavanie pracovných postupov

- poskytujeme príjemné, plne vybavené ubytovanie v hoteli XAWAX, za symbolickú sumu - 1€ za noc
- príspevok na stravovanie v závodnej jedálni
- dochádzkový a výkonnostný bonus
- podpora koordinátora
- poskytujeme zálohy po každom odpracovanom týždni 50€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Slovenská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach logistiky elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne na Slovensku a v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo v oblastiach logistiky elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne na Slovensku a v Nemecku.
ID: 4377566  Dátum zverejnenia: 16.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 838 EUR/mesiac