Operátor výroby- výroba LCD televízorov

WxW, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
September 2022
966 EUR/mesiacPrvé 3 mesiace plat 966€ obsahuje: základný plat 786€ + dochádzkový bonus 125€ + výkonnostný bonus 55€ Garantované zvýšenie mzdy: základný plat 864€ + dochádzkový bonus 125€ + výkonnostný bonus 55€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba LCD televízorov
Práca na 2 zmeny ( denná od 6:00 do 14:00/ poobedná od 14:00 do 22:00)
Balenie, lepenie, skrutkovanie, montovanie
Nenáročná práca v stoji, vhodnejšia pre mužov

- poskytujeme príjemné, plne vybavené ubytovanie v hoteli XAWAX, za symbolickú sumu - 1€ za noc
- príspevok na stravovanie v závodnej jedálni
- dochádzkový a výkonnostný bonus
- podpora koordinátora
- poskytujeme zálohy po každom odpracovanom týždni 50€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť sa v súčasnosti zameriava najmä na produkciu LCD a OLED televízorov a dosiek plošných spojov SMT technológiou. Nitriansky závod predstavuje výrobnú centrálu televízorov pre celú Európu, pričom produkcia smeruje aj na trhy krajín Blízkeho východu a Spoločenstva nezávislých štátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo v oblastiach logistiky elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne na Slovensku a v Nemecku.
ID: 4369587  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 966 EUR/mesiac