Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
www.ucebnicevanicek.cz

Firma Učebnice Vaníček má stabilní 18 let trvající ekonomické i personální zázemí.
Hlavní náplní je distribuce učebnic, učebních pomůcek a obalovací techniky.
Převažující odběratelé - obchodní partneři jsou školy.
Heslo obchodní politiky je Školám k službám".
Jako sociální podnik vytváří optimální podmínky pro zaměstnávání velkého počtu osob se zdravotním hendikepem.

Obchodní zástupce pro Bratislavský kraj

Šance pro šikovné obchodníky - motivující provize z prodeje prověřených produktů

Nabízíme produkt s minimální konkurencí na slovenském trhu (v Evropě se již řadu let úspěšně prodává). Naším partnerem je zahraniční firma s dlouholetou tradicí.

Koho hledáme?

· Obchodníka tělem i duší, ideálně takového, který již má nějaké zkušenosti s prodejem

· Zkušenosti se sektorem papírnictví, knihkupectví (maloobchod) nebo ve školství jsou výhodou

· Střední škola je výhodou, ale vzdělání ani věk není zásadní, hledáme hlavně srdcaře!

· Majitele vlastního automobilu.

Jak nám můžete pomoci?

· Oslovíte papírnictví, knihkupectví a školy ve svém kraji (v tom vám vydatně pomůžeme)

· Navštívíte a nadchnete zákazníka

· Uzavřete obchod podle jeho potřeb

· Pomůžete mu vyškolit personál

· Budete s ním udržovat další kontakt a starat se o dodávky obalového materiálu

Co od nás můžete očekávat?

· Práce na živnostenský list – nabízíme zajímavé provize

· Velkou podporu, pružnou pracovní dobu, otevřený a vstřícný přístup

Kdy můžete začít?

· Co nejdříve!

Co vás čeká?

Přátelský pohovor.

Pošlete nám životopis, pomůže i průvodní dopis, ve kterém popíšete, co vás na nás zaujalo.

Pro podrobnější informace o produktech navštivte naše webové stránky www.colibrisystem.cz

Každému rádi odpovíme a těšíme se!

Kontakt

Adresa spoločnosti
Bohunická 52
61900 Brno
Kontakt
Kontaktná osoba: Radek Vaníček
E-mail: poslať životopis

ID: 3240083   Dátum zverejnenia: 12.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.