Firma Učebnice Vaníček má stabilní 18 let trvající ekonomické i personální zázemí.
Hlavní náplní je distribuce učebnic, učebních pomůcek a obalovací techniky.
Převažující odběratelé - obchodní partneři jsou školy.
Heslo obchodní politiky je Školám k službám".
Jako sociální podnik vytváří optimální podmínky pro zaměstnávání velkého počtu osob se zdravotním hendikepem.

Obchodní zástupce pro Bratislavský kraj

www.ucebnicevanicek.cz

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Šance pro šikovné obchodníky - motivující provize z prodeje prověřených produktů

Nabízíme produkt s minimální konkurencí na slovenském trhu (v Evropě se již řadu let úspěšně prodává). Naším partnerem je zahraniční firma s dlouholetou tradicí.

Koho hledáme?

· Obchodníka tělem i duší, ideálně takového, který již má nějaké zkušenosti s prodejem

· Zkušenosti se sektorem papírnictví, knihkupectví (maloobchod) nebo ve školství jsou výhodou

· Střední škola je výhodou, ale vzdělání ani věk není zásadní, hledáme hlavně srdcaře!

· Majitele vlastního automobilu.

Jak nám můžete pomoci?

· Oslovíte papírnictví, knihkupectví a školy ve svém kraji (v tom vám vydatně pomůžeme)

· Navštívíte a nadchnete zákazníka

· Uzavřete obchod podle jeho potřeb

· Pomůžete mu vyškolit personál

· Budete s ním udržovat další kontakt a starat se o dodávky obalového materiálu

Co od nás můžete očekávat?

· Práce na živnostenský list – nabízíme zajímavé provize

· Velkou podporu, pružnou pracovní dobu, otevřený a vstřícný přístup

Kdy můžete začít?

· Co nejdříve!

Co vás čeká?

Přátelský pohovor.

Pošlete nám životopis, pomůže i průvodní dopis, ve kterém popíšete, co vás na nás zaujalo.

Pro podrobnější informace o produktech navštivte naše webové stránky www.colibrisystem.cz

Každému rádi odpovíme a těšíme se!

Kontakt

Adresa spoločnosti

Bohunická 52
61900 Brno

ID: 3240083   Dátum zverejnenia: 12.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.