Pracovník skladu

WWSemicon GmbH - organizačná zložka

Miesto práce
Turbínová, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiaczákladná mzda od 800 EUR brutto + variabilná zložka podľa pracovného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príjem tovaru od prepravcu a výdaj tovaru
• Komunikácia so zákazníkmi
• Kontrola, triedenie a zaskladňovanie dodaného tovaru
• Vychystávanie, balenie a etiketovanie odosielaného tovaru
• Práca so skladovým informačným systémom

• istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
• stravné lístky
• osobné ohodnotenie
• jednosmenná prevádzka

Informácie o výberovom konaní

PODMIENKA je TRVALÝ POBYT NA SLOVENSKU.
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• skúsenosť s prácou v sklade, orientovaný vo
vnútornej logistike skladu
• bezúhonnosť, samostatnosť, spoľahlivosť
• práca s PC
• zdravotná spôsobilosť a fyzická zdatnosť
• aktívny a zodpovedný prístup k práci
• schopnosť pracovať v tíme
• pracovná flexibilita (možná práca na viacerých
pozíciách počas dňa)

Spoločnosť sa zaoberá distribúciou domácich spotrebičov a komponentov pre výrobcov elektronických zariadení.
ID: 4032987  Dátum zverejnenia: 25.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac