Agentúrny riaditeľ (Bratislava, Trnava, Dunajská Streda)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Pracovný pomer
živnosť
Mzda
4 100 EUR/mesiacV priemere 4 100 eur + motivačné odmeny a možnosť využiť štartovaciu podporu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí chcú zmenu a priestor na sebarealizáciu.
Ponúkame bezkonkurenčne najatraktívnejšie finančné ohodnotenie v našom sektore, časovú a finančnú slobodu a možnosť kariérneho a osobného rastu.
Máme skúsenosťami overenú a jasnú stratégiu na vybudovanie vlastného obchodného tímu.
Ukážeme Vám, že Wüstenrot búra mýty a že na ceste k úspechu stačí len chcieť.

Naučíme Vás:
  • Viesť, motivovať a budovať štruktúru začínajúcich obchodníkov.
  • Aktívne sa podieľať na výbere, adaptácii, riadení rozvoja a kariérneho rastu tvojho tímu.
  • Správne viesť obchodný rozhovor a vyhľadávať obchodné príležitosti.
  • Zručnostiam úspešného manažéra.
  • Ako správne nastaviť a riadiť aktivity tvojho tímu.
  • Aktívnemu manažmentu obchodných výsledkov

  • Silné zázemie úspešnej spoločnosti
  • Počas prvého roku, štartovacia podpora 2 000 € mesačne a viac.
  • Ponúkame moderné školenia a zdarma Vás naučíme všetko, čo k práci potrebujete. Máme širokú škálu školení zameranú na nábor, adaptáciu, komunikáciu a efektívny manažment.
  • Vzdelávanie je vedené skúsenými školiteľmi v našej spoločnosti.
  • Neoceniteľnou výhodou je flexibilný pracovný čas a v prípade potreby možnosť pracovať z domu.
  • Vybudujete si obchodný tím podľa vašich predstáv v spolupráci so skúseným mentorom, ktorý bude pracovať v teréne spolu s Vami.

Kandidátov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s krátkym motivačným listom e-mailom. V predmete správy uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za porozumenie.
Budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis. Ozveme sa Vámi, ak sa uvoľní miesto, na ktoré sa hodíte

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné, technické, IT

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máte výhodu ak :

  • Máte skúsenosti s predajom, vlastným podnikaním alebo skúsenosť úspešného lídra.
  • Ste ambiciózny a otvorený novým výzvam
  • Máte záujem o vzdelávanie v manažérskej oblasti
  • Máte dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Ste dynamický a charizmatický typ človeka
  • Máte výhodu ak nám dokážete, že chcete…

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav Sedmák
Tel.: +421918444647
E-mail: poslať životopis