Expert pre komplexné finančné služby (Žiar nad Hronom)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Pracovný pomer
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzda
1 300 EUR/mesiacV priemere 1300 eur + motivačné odmeny a možnosť využiť fix.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vo Wüstenrote hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí radi privítajú zmenu a nové prostredie na sebarealizáciu.
Ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie v jednom z najlepšie platených sektorov, flexibilitu a časovú slobodu, možnosť kariérneho a osobnostného rastu.
Tvojou hlavnou činnosťou bude aktívna práca s klientom.
Po zaškolení budeš poskytovať servis a finančné poradenstvo novým ale aj existujúcim klientom, istý čas stráviš vzdelávaním, administratívou a prácou kde budeš oporou klientom pri dôležitých životných rozhodnutiach.
Po zaškolení ťa čaká uvítací balíček - databáza našich klientov, ktorá ti bude automaticky pridelená.
K dispozícii máš naše moderné kancelárske priestory a môžeš pracovať aj online vo forme Home Office.
Naučíš sa efektívne využívať online nástroje a systémy na meetingy , poradenstvo a uzatváranie zmlúv.

  • Ponúkame jednu z najlepších kariérnych príležitosti na trhu s možnosťou nadštandardnej finančnej podpory.
  • Support od manažéra , prideleného mentora a skvelého trénera priamo v teréne.
  • Uľahčíme ti prácu tým, že dostaneš potrebné vzdelanie, naučíme ťa všetko čo v práci potrebuješ, osvojíš si predajné zručnosti, ktoré ti umožnia napredovať aj v bežnom živote.
  • Tvoj pracovný čas bude flexibilný, budeš mať dostatok priestoru pre svoju rodinu, koníčky aj cestovanie.
  • Poradca, ktorý pracuje pár hodín denne zarobí, toľko čo zarobí priemerný človek za celú pracovnú smenu.
  • Staneš sa súčasťou Wüstenrot tímu – budeš súťažiť o motivačné finančné odmeny a atraktívne zájazdy.
  • Súčasťou našej firemnej kultúry sú športové akcie a teambuldingy.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala zašlite nám svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov, kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Marková
Tel.: +421918704016
E-mail: poslať životopis