Zástupca riaditeľa Wüstenrot centra Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Farská 6, Nitra
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Mzda
Od 800 EUR/mesiac800 Eur - garantovaný príjem za zodpovedne vykonanú prácu + provízie a hierarchické provízie ø 2500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou náplňou bude:

  • konzultovanie finančných potrieb klientov
  • príprava finančných návrhov v oblasti poistných produktov Wüstenrot poisťovne, a.s. a iných finančných produktov spoločnosti
  • starostlivosť o klientov v pridelenom regióne
  • práca s databázou klientov
  • akvizičná činnosť

  • motivujúce finančné ohodnotenie a jedinečný bonusový systém
  • silná materiálna podpora spoločnosti a iné benefity
  • Mesačné odmeny v rámci variabilnej zložky mzdy
  • Stravné nad rámec zákona
  • Multisport karta
  • Mobil aj na súkromné účely
  • Špeciálne produktové zľavy
  • Podpora kultúry a zamestnanecké podujatia aj pre rodiny
  • silné zázemie prosperujúcej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • prepracovaný školiaci a rozvojový program

Požiadavky na zamestnanca

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominik Dolža
E-mail: poslať životopis