Manažér obchodnej skupiny (Púchov, Považská Bystrica, Žilina)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Pracovný pomer
živnosť
Mzda
2 300 EUR/mesiacV priemere 2300 eur + motivačné odmeny a možnosť využiť štartovaciu podporu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí chcú zmenu a priestor na sebarealizáciu.
Ponúkame bezkonkurenčne najatraktívnejšie finančné ohodnotenie v našom sektore, časovú a finančnú slobodu a možnosť kariérneho a osobného rastu.
Máme skúsenosťami overenú a jasnú stratégiu na vybudovanie vlastného obchodného tímu.
Ukážeme ti, že Wüstenrot búra mýty a že na ceste k úspechu stačí len chcieť.

Naučíme Ťa:
  • Viesť, motivovať a budovať štruktúru začínajúcich obchodníkov.
  • Aktívne sa podieľať na výbere, adaptácii, riadení rozvoja a kariérneho rastu tvojho tímu.
  • Naučíš sa správne viesť obchodný rozhovor, vyhľadávať obchodné príležitosti,
viesť pracovný pohovor, komunikovať s ľuďmi, viesť a moderovať porady či školenia.
  • Zručnostiam úspešného manažéra.
  • Ako správne nastaviť a riadiť aktivity tvojho tímu.
  • A v neposlednom rade ťa naučíme byť lídrom, koučom, mentorom, manažérom a motivátorom pre svoj obchodný tím a svoje okolie.

  • Počas prvého roku Ťa u nás čaká štartovacia podpora 1 200 € mesačne a viac.
  • Odmenovací systém v našej spoločnosti nepozná strop…
  • Ponúkame moderné školenia a zdarma ťa naučíme všetko, čo k práci potrebuješ. Máme širokú škálu školení zameranú na nábor, adaptáciu, komunikáciu a efektívny manažment.
  • Vzdelávanie je vedené skúsenými a najúspešnejšími školiteľmi v našej spoločnosti.
  • Môžeš si otvoriť vlastnú obchodnú kanceláriu vo svojej lokalite s našou marketingovou a finančnou podporou.
  • Neoceniteľnou výhodou je flexibilný pracovný čas a v prípade potreby možnosť pracovať z domu.
  • Vybuduješ si obchodný tím podľa tvojich predstáv v spolupráci so skúseným mentorom, ktorý bude pracovať v teréne spolu s tebou.
  • Navyše získaš prístup k aktuálnym životopisom, ktoré ti pomôžu pri budovaní tímu.
  • Pravidelne podporujeme marketingové aktivity, ktoré pomôžu zviditeľniť teba a tvoj obchodný tím na trhu.

Kandidátov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s krátkym motivačným listom e-mailom. V predmete správy uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš výhodu ak :

  • Máš skúsenosti s predajom, vlastným podnikaním
alebo skúsenosť úspešného lídra.
  • Si ambiciózny a otvorený novým výzvam
  • Máš záujem o vzdelávanie v manažérskej oblasti
  • Máš dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Si dynamický a charizmatický typ človeka
  • Máš výhodu ak chceš…

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jakub Pšurný
Tel.: +421910222237
E-mail: poslať životopis