Špecialista vývoja produktov - senior

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Karadžičova 17, Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP
Mzda
1 700 EUR/mesiacVýsledná mzda bude závislá od praxe a skúseností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu vývoja produktov hľadáme kolegynku/kolegu, ktorý nám pomôže s:

  • Zverenenými produktovými radami v oblasti neživotného poistenia, ich analýzu a optimalizáciu,
  • Vývojom nových produktov neživotného poistenia a produktových zmien,
  • Samostatným vedením projektov,
  • Monitorovaním konkurencie a trendov,
  • Komunikáciou s odbornými úsekmi spoločnosti s cieľom čo najpresnejšieho nastavenia produktov,
  • Tvorbou produktových prezentácií a školení,
  • Participáciou na internom a externom PR produktov,

Našim zamestnancom doprajeme starostlivosť v podobe týchto benefitov:

  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť pracovať na home office
  • Polročné odmeny v rámci variabilnej zložky mzdy
  • Stravné lístky nad rámec zákona
  • Multisport karta
  • Jazykové vzdelávanie (aj priamo v práci)
  • Mobil aj na súkromné účely
  • Špeciálne produktové zľavy
  • Podpora kultúry a zamestnanecké podujatia aj pre rodiny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Náš ideálny kolega/ ideálna kolegyňa má:

  • Znalosť a skúsenosti s vývojom poistných produktov neživotného poistenia sú podmienkou (princípy, profitabilita, obmedzenia, porovnania, oceňovanie, riadenie vývoja produktu, analýza STEP faktorov)
  • Komunikačné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti a obchodne orientované myslenie
  • Vlastnosti ako zodpovednosť, samostatnosť a kreativita
  • Schopnosť samostatne riešiť problémy a hľadať možnosti a vysoké pracovné nasadenie, dynamiku, flexibilitu
  • Chuť učiť sa, napredovať a mať otvorenú myseľ
  • Anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B2

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Kopáčová
Tel.: +421907918916
E-mail: poslať životopis