Expert pre internú a externú komunikáciu

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Karadžičova 17, Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP
Mzda
2 000 EUR/mesiac2000 E

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš písanie v krvi? Nebojíš sa komunikovať s médiami? Vieš sa pohrať s textom tak, aby mal hlavu aj pätu? Ak si trikrát odpovedal „áno“, máme pre teba ideálnu pozíciu. Staň sa expertom pre externú a internú komunikáciu. Hľadá sa samostatná jednotka na komunikáciu s médiami, spravovanie Wüstenrot blogu vdobrom.sk a na internú komunikáciu. Takto to vyzerá ako dosť práce. Ale vôbec to tak nie je. Preto tento inzerát píše ten, kto ti miesto uvoľňuje. A skutočne nemá dôvod ťa mystifikovať. Čo by bola tvoja úloha?

  • Príprava, manažment a zlepšovanie PR stratégie.  (Tá už je nastavená, ale vždy je čo zlepšovať)
  • Komunikácia s médiami. (Proaktívna i reaktívna)
  • Spravovanie blogu vdobrom.sk v spolupráci s externými partnermi. (Blog začal nedávno, ale už má pekné čísla, takže jeho správcovi robí radosť)
  • Interná komunikácia v rámci spoločnosti. (Ak treba niečo kolegom odkomunikovať, tak aby text mal hlavu a pätu)
  • Pomoc s textáciami. (Byť ochotný pomôcť, ak na textoch vyslovene záleží. Ako  napríklad teraz mne pri písaní tohto inzerátu. Čo by inak vôbec tvoja pracovná úloha nebola.)

Našim zamestnancom doprajeme starostlivosť v podobe týchto benefitov:

  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť pracovať na home office
  • Polročné odmeny v rámci variabilnej zložky mzdy
  • Stravné lístky nad rámec zákona prostredníctvom elektronickej karty
  • Multisport karta
  • Jazykové vzdelávanie (aj priamo v práci)
  • Mobil aj na súkromné účely
  • Špeciálne produktové zľavy
  • Podpora kultúry a zamestnanecké podujatia aj pre rodiny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing

Počet rokov praxe

3

Náš ideálny kandidát/tka by mal/a mať

  • kreativita a tvorivé myslenie v malíčku
  • komunikatívnosť a spolupráca,
  • koncepčné myslenie, spoľahlivosť,
  • dodržiavanie termínov, orientácia na výsledok, flexibilita
  • Anglický alebo nemecký jazyk výhodou
  • Inzerujúca spoločnosť

    Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

    Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

    Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

    Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

    Počet zamestnancov

    250-499 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Ing. Dominika Kopáčová
    Tel.: +421907918916
    E-mail: poslať životopis