Špecialista na úvery, poistenie a sporenie

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Pracovný pomer
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzda
1 300 EUR/mesiacpriemerne 1.300 € mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od Vás očakávame?

Pre všetkých, ktorí veria vo svoje komunikačné zručnosti a ťahá ich to do sveta poisťovníctva a bankovníctva, máme skvelú správu! Pošlite nám aj vy svoj životopis a staňte sa členom silnej finančnej skupiny a tímu, v ktorom nám ukážete svoje najlepšie schopnosti. Trúfnete si na tieto výzvy?

  • spoznávanie nových klientov a starostlivosť o tých existujúcich
  • sprostredkovanie moderných finančných služieb
  • stanete sa súčasťou tímu, v spolupráci s ktorým si pôjdete za svojimi snami

Na čo sa u nás môžete tešiť?

  • neostanete stáť na jednom mieste, ale vaša kariéra bude neustále rásť
  • budete mať k dispozícii programové vybavenie
  • bezplatné vzdelávanie, ktoré vám zaručí motivačné a viacstupňové odmeny
  • ak sa ukáže, že ste dobrý v tom, čo robíte, dostanete sa na zájazdy v najlákavejších destináciách sveta a/alebo môžete čerpať benefity elitného klubu
  • pracovný čas je flexibilný a totálne vo vašich rukách
  • môžete dostať od nás aj príspevok na kanceláriu

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Aké vaše vlastnosti sú pre nás plus?

  • mali by ste byť komunikatívny a charizmatický človek s pozitívnym prístupom k ľuďom a každodenným situáciám
  • kreativita vám nie je cudzia a vytrvalo si idete za svojim cieľom
  • nechcete zaspať na vavrínoch, a tak na sebe neustále pracujete a zlepšujete sa
  • máte v sebe vnútorný motor, ktorý vás poháňa dopredu
  • neuspokojíte sa s priemerom

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Adamovicová
Tel.: +421915876278
E-mail: poslať životopis