Špecialista interných služieb (zástup za MD)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Karadžičova 17, Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Mzda
1 100 EUR/mesiacPonúkaná mzda sa bude pohybovať od skúseností a praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na túto pozíciu hľadáme šikovného človeka, ktorý sa stane novým členom nášho kolektívu. Vašou náplňou práce bude:

  • správa budov resp. priestorov prioritne administratívnych, obchodných, doplnkovo rezidenčných,
  • posudzovanie požiadaviek a návrhov na prenájom nových priestorov,
  • zabezpečovanie prenájmu priestorov spoločnosti a komunikácia s nájomcami,
  • zabezpečenie komplexných služieb súvisiacich s prevádzkovaním objektov
  • manažment modernizácie a rekonštrukcie priestorov a nehnuteľností, udržiavanie stavu a prevádzky na vysokej úrovni,
  • výber a koordinácia činnosti externých dodávateľov v oblasti správy budov,
  • spolupráca pri príprave nových priestorov pre nájomcov alebo zamestnancov
  • evidencia a sledovanie nájomných, servisných zmlúv a iných obdobných zmlúv,
  • obstarávanie tovarov a služieb v zmysle interných noriem spoločnosti
  • evidencia, kontrola a schvaľovanie faktúr

  • Špeciálne produktové zľavy
  • Masáže na pracovisku, Multisport karta
  • Podujatia pre zamestnancov (aj rodinu)
  • Sociálne benefity
  • Stravné lístky nad rámec zákona
  • Jazykové vzdelávanie (aj priamo v práci)
  • Mobil aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo stavebné zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Budeme veľmi radi, ak:

  • budete mať vzdelanie stavebného zamerania (architektúra/pozemné stavby...) aby ste nám pomohli s čítaním výkresov
  • ste aktívny vodič a nemáte problém cestovať
  • ovládate anglický alebo nemecký jazyk
  • ste tímový hráč, time manažment máte "v malíčku" a je ná Vás spoľah

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Kopáčová
Tel.: +421907918916
E-mail: poslať životopis